11 Ağustos 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Babaeski MYO'da görev değişimi
Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulu müdürü değişti. Üç yılı aşkın süredir Müdürlük görevini yürüten Yrd. Doç. Dr. Muhammet Atalay, Müdürlük görevini Yrd. Doç. Dr. Ertuğ Can’a devretti.
Kırklareli # 17 Mart 2016 Perşembe 07:00

 

Yrd. Doç. Dr. Muhammet Atalay, üç yıl içerisinde okul ve ilçenin aynı hedefte buluşması için çalıştıklarını belirterek, "Başta resmi kurumlarımız olmak üzere sivil toplum kuruluşlarımızı ve Babaeski halkının desteğini her zaman yanımızda gördük. Sayın Yrd. Doç. Dr. Ertuğ Can’a yeni görevinde başarılar diliyorum." dedi.

Yrd. Doç. Dr. Ertuğ Can ise yaptığı açıklamada, kendisini Müdürlük görevine layık gördüğü için Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Aykaç’a teşekkür etti.

Yrd. Doç. Dr. Ertuğ Can, önemli bir sorumluluk aldığını ve bu sorumluluğu  en güzel şekilde yürüteceğine inandığını ifade etti. Yüksekokul olarak hedeflerinin, bölgenin ve ülkemizin nitelikli ara eleman ihtiyacını karşılamak; düşünen, araştıran, sorgulayan ve manevi değerlere bağlı gençler yetiştirmek olduğuna değinen Can, aynı zamanda akademik ve idari personelle, Babaeski yerel yönetimleri ve halkıyla bir bütün içinde olacaklarını ve bu sağlam birliktelik ile istenen hedeflere adım adım ulaşacaklarını belirtti.

 

Bu haber 1202 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter