26 Nisan 2018 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 17°C
Açık
HABER DETAYI
Evrenspor’un yeni başkanı Esat Duymuş!
Kırklareli Süper Amatör Ligi ekiplerinden Evrenspor’da yapılan olağan genel kurul sonrasında yeni başkan Esat Duymuş oldu.
Spor # 15 Haziran 2017 Perşembe 07:32

Tevfik İŞÇİ

Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligi son maçlarda kaçıran ve başarısıyla tüm spor kesimi tarafından takdir toplayan Evrenspor, sezonun sona ermesinin ardından olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.

Mevcut Kulüp Başkanı Ataman Korkmaz’ın görevi bırakmasının ardından yeni yönetim kurulu belirlenirken, yeni başkan Esat Duymuş oldu.

Trakya Cam Fabrikası emeklisi olan ve Evrensekiz Belediyesi Meclis üyesi olan Esat Duymuş, geçmiş dönemlerde de Evrenspor yönetimde yer alırken, yeni sezon öncesi başkanlığa soyundu.

Esat Duymuş’un başkanlığındaki Evrenspor yönetiminde başkan yardımcısı Halit Karaağaç, altyapı sorumlusu Kadir Kaplan, muhasip Naki Karakuş, genel kaptan Rahmi Oskay, basın sözcüsü Seçkin Serbes ve idare amiri Ergün Gümüştekin oldu.

Yeni yönetim kurulu görev dağılımının ardından Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant’ı ziyaret etti.

Yeni yönetime tam destek veren Nalbant, yeni sezonda hedeflerinin yine Bölgesel Lig olduğunu söyledi.

Yeni Kulüp Başkanı Esat Duymuş da geçtiğimiz sezondaki başarının üstüne koyarak göze hoş gelen bir futbol oynatmak istediklerini kaydetti.

Yeni sezon çalışmalarına kısa süre içinde başlayacaklarını aktaran Duymuş, kendilerine destek veren Belediye Başkanı Mustafa Nalbant’a teşekkür etti.

Bu haber 942 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter