18 Haziran 2018 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 23°C
Çok Bulutlu
HABER DETAYI
Başkandan personele: ‘Beni de eleştirebilirsiniz’!
Belediye personeline iftar yemeği veren Babaeski Belediye Başkanı Abdullah Hacı; ‘Saygı çerçevesinde kalarak beni dahi eleştirebilirsiniz. Benim her söylediğim doğru değildir. birilerinin birlik ve beraberliğimizi bozmasına müsaade etmem. Kulağından tutup, belediyenin dışına atarım’ dedi.
Kırklareli # 16 Haziran 2017 Cuma 07:13

Metin KARAKUŞ/Babaeski

Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Ramazan ayı dolayısıyla, Belediye Personeline bir iftar yemeği verdi.

Tansa Kır Lokantasında verilen iftar yemeği öncesi, Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, eşi Hülya Hacı ile birlikte gelen davetlileri giriş kapısında karşıladı.

İftar yemeğine; Belediye Başkan Yardımcıları, Ayhan Sertgün, Hayri Tübeler, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Daire Amirleri, Belediye Memurları ve Belediye işçileri eşleri ve çocukları ile birlikte katıldı.

Başkan Hacı İftar yemeği sonrası yaptığı konuşmada; ‘Babaeski belediyesinde çalışanların Babaeski belediyesi personelinin burada buluşması birlik ve beraberliğimizin tescilidir. İslamiyet asla durgunluğu emretmez asla geçmişle yaşamaz. İslamiyet’te bir insandan istenen özellikler bellidir. Belediye personelimden bir belediye başkanı olarak ben de bu özellikleri istiyorum. Asla birbiriniz hakkında dedikodu yapmayın asla birbirinizi üzmeyin’ dedi.

‘BENİ DE ELEŞTİREBİLİRSİNİZ’

Hacı konuşmasının devamında; ‘Saygı çerçevesinde kalarak beni dahi eleştirebilirsiniz. Benim her söylediğim doğru değildir. Bunları belirtebilirsiniz ama her daim birlik ve beraberliğimizi göstermemiz gerekir. Babaeski belediyesi olarak güzel bir başarı hikâyesi yazıyoruz,  güzel bir başarı hikâyesi yakaladık. Babaeski’nin her tarafı şantiye gibi, her tarafında her sokağında bir çalışma var. Yer altı çalışmaları deyince hem CHP tarafından hem iller bankası tarafından gösterilen tek örnek Babaeski Belediyesi’dir. Bunu beraber yakaladık. Bunun gerçek sahipleri sizlersiniz, bizler bunlarla uğraşırken birilerinin başka işler peşinde koşarak birlik ve beraberliğimizi bozmasına, bu güzel hikâyeyi kirletmesine asla müsaade etmem. Kulağından tutup, belediyenin dışına atarım. Bizler bir bütünüz, birlik halindeyiz, bu güzel başarı hikâyesini çocuklarımıza torunlarımıza aktaracağız geçen yıl yine buralardaydık. Bu yıl bir yıl yaşlanmış olarak buralara geldik ama daha güzel bir Babaeski’deyiz.  Geçen yıldan daha güzel bir Babaeski’deyiz. Babaeski de yaşayan insanlar ne kadar mutluysa Belediye olarak o kadar başarılıyız demektir. Ne kadar büyük işler yaparsak yapalım, yolları altından, kaldırımları gümüşten döşeyelim, eğer bu şehirde yaşayan insanlar mutsuzsa başarısızız demektir. Bu şehirde yaşayan insanlar mutlu olduğu ölçüde biz başarılıyız. Bir tek görevimiz var Babaeski de yaşayan insanları mutlu etmek. Ben bunu hep beraber birlik halinde bir dayanışma halinde birbirimizin hatalarını örterek gerçekleştireceğimize inanıyorum. Hepinizin ramazan ayı kutlu olsun, hepinizi gözlerinizden öpüyorum’ dedi.

 

İftar yemeğinden sonra ise Fatih Camii İmam Hatip’i Erol Şahin tarafından şükür duası yapıldı.

Bu haber 526 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx