20 Haziran 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 28°C
Açık
HABER DETAYI
Masterlar ‘Zirve’ye uçacak
Spor # 15 Temmuz 2017 Cumartesi 07:21

Tevfik İŞÇİ

Trakya Veteranlar Liginde mücadele eden Lüleburgaz Kentspor Masterlar, yeni sezon öncesi sponsorunu Zirve’de buldu.

Mehmet Yoldaş başkanlığında yeni yönetimi oluşturduktan sonra takımlarının daha iyi mücadele etmesi için yeni arayışlara içine giren Masterlar’a, Zirve Mobilya sahibi Erdem Uçak forma sponsoru oldu.

Zirve Mobilya sahibi Erdem Uçak, yapılan anlaşmanın ardından yaptığı açıklamada, sporun her alanda birleştirici bir güç olduğunu söyledi.

Masterlar’ın da bu sıcak ortamda büyük fedakarlıklar ile ligde mücadele ettiğini belirten Uçak, bu nedenle kendilerine destek olmak istediğini ifade etti.

Bu yaştaki kişilerin, gelecek kuşaklara iyi birer örnek olduğundan bahseden Erdem Uçak, Masterlar’ın başarısı için gücünün yettiğince yardımlarını esirgemeyeceğini kaydetti.

Başkan Mehmet Yoldaş ise yardımları dolayısıyla Erdem Uçak’a takımı adına teşekkürlerini iletti.

Bu yılın farklı ve güzel bir yıl olacağını ifade eden Yoldaş, daha sistemli, disiplinli, takımdaşlık havasını oluşturarak, ciddi ve samimi bir takım olacaklarını kaydetti.

Kendisine güç veren yönetimdeki arkadaşları Çetin Yılmaz, Murat Kor, Zeki Karaman ve Murat Kozçaz’a teşekkürlerini ileten Yoldaş daha sonra sponsorları Erdem Uçak’a 39 numaralı takım formasını hediye etti.

Erdem Uçak da Master yönetimine hazırlattığı 30 adet forma takımını hediye etti.

 

Bu haber 754 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx