20 Haziran 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 28°C
Açık
HABER DETAYI
Kırklareli ASKF’da görev dağılımı yapıldı
Spor # 15 Temmuz 2017 Cumartesi 07:23

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda gerçekleştirilen seçimde tekrar göreve gelen Hasan Başdemir ve ekibi seçimin ardından geçtiğimiz akşam bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.

Ülkü Tırpancı ile girdiği başkanlık yarışında açık ara farkla tekrar başkanlığa seçilen Hasan Başdemir, önümüzdeki 3 yıl başkanlığa devam edecek.  Yönetim arasında görev dağılımı da yapıldı.

Görev dağılımı şöyle:

 “Genel Başkan Hasan Başdemir, Genel Sekreter Tezer Zinet, Genel Sekreter Yardımcısı Adem Onay, Genel Başkan Yardımcısı Remzi Mandacı, Genel Başkan Yardımcısı Bahattin Güçlü, Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Özün, Mali Sekreter Talih Kelep, Mali Sekreter Yardımcısı Cem Yavuz Kaçar, Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Fatih Eser, Örgütlenme Sekreteri Muhittin Bilgiç ve Eğitim Sekreteri Kadir Erol”

Konu ile ilgili açıklama yapan Genel Başkan Hasan Başdemir, “Güzel bir seçim geçirerek 3 yıllığına delegelerimiz tarafından tekrar göreve layık görüldük. Tüm kulüp delegelerimize ve üyelerimize bizleri bu göreve layık gördükleri için teşekkürlerimizi sunuyorum. Yeni dönemde Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarım ile birlikte kulüplerimizin sorunlarını çözmek ve ilimiz futbolunu daha üst seviyelere taşıyabilmek için ciddi bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Yönetim Kurulumuzdaki görev dağılımımızı da gerçekleştirdik. Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımızın her biri çok değerli şahsiyetler. Tüm arkadaşlarım görevlerini ciddi bir sorumlulukla yerine getireceklerdir. İlimiz futboluna ve kulüplerimize hayırlı olsun” dedi.

 

Bu haber 792 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx