22 Temmuz 2018 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 30°C
Açık
HABER DETAYI
‘Bu bütçeyle mücadele edebilmemiz bile mucize’
Kırklarelispor Kulübü 2. Başkanı Burak Süzülmüş 2017-2018 futbol sezonu ve genel durum hakkında açıklamalarda bulundu.
Spor # 10 Ağustos 2017 Perşembe 07:53

Tevfik İŞÇİ

Çok zorlu bir sezonu geride bıraktıklarını ifade eden Süzülmüş, geçen sezonun kendileri için ders niteliği taşıdığını söyledi.

Sezon içerisinde çok ciddi dalgalanmalar yaşadıklarını aktaran Süzülmüş, hiç bir şekilde umutsuzluğa kapılmadan yola devam ettiklerini belirtti.

Yeni sezonda işlerinin çok zor olduğunu da sözlerine ekleyen Süzülmüş; ‘Kendi adımıza gerçekçi olmakta yarar var. Bizim bu bütçelerle diğer takımlarla mücadele edebilmemiz bile mucize. Ancak belli başlı sponsorluk anlaşmalarının yanı sıra sabit bir gelir sağlayabildiğimiz takdirde bizler de liglerde söz sahibi olabiliriz. Özellikle 2017-2018 futbol sezonunda bulunduğumuz gruptaki takımlara bakınca ve harcamalarını görünce insan bir kez daha düşünüyor. Bizim güçlü olabilmemizin ana faktörü, nokta transferler ve bununla birlikte herkesin birbirine kenetlenmesi. Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında gerçekleştirdiğimiz transferler ve tribüne gelen taraftarımızın inanmış olması bizim ligde kalmamızı sağladı. Bu sezon için bu doğrultuda ince eleyip sık dokuyoruz. Bu formayı layıkıyla taşıyacak bizlere inanan futbolculara ihtiyacımız var. Çok şükür ki geçtiğimiz sezon ki iskelet kadroyu koruyup üç-beş takviye ile çok daha farklı bir duruma geleceğimizi düşünüyorum. Lige nasıl başlayacağımızda önemli. Bu sezon geçen sezon olduğu gibi olmaz. İşte bu yüzden işi baştan sıkı tutmak zorundayız. Teknik ekibimizden aldığımız raporlar doğrultusunda Başkanımız ve yönetim kurulumuzla birlikte hareket ediyoruz. Ligin başlamasına fazla uzun bir zaman kalmadı. İnşallah kısa süre içerisinde takımdaki taşlarda yerine oturacak ve sezona güzel bir şekilde başlayacağız” dedi.

Bu haber 713 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx