22 Temmuz 2018 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 30°C
Açık
HABER DETAYI
Kırklarelispor’da kombine 170 TL!
Kırklarelispor 2017-2018 sezonu kombine kart satışlarına başladı.
Spor # 11 Ağustos 2017 Cuma 07:55

Tevfik İŞÇİ

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Kırklarelispor’da 2017-2018 futbol sezonu kombine kartlarının satışına başlandı.

Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can ve 2. Başkan Burak Süzülmüş yaptıkları açıklamada, yeni sezon kombine fiyatının 170 TL olduğunu söylediler.

Başkan Can; ‘Sezonluk kombine kart satışlarımıza başlıyoruz. Fiyat olarak 170 lira belirledik. Kısacası maç başı 10 liraya geliyor. Geçtiğimiz sezon maç biletlerimiz 10 liraydı bu sezon maç bilet fiyatlarını da 15 lira olarak belirledik. Bunun için ana sebebimiz Kırklareli Atatürk Stadyumunda oynadığımız sahanın kira bedelin artmış olmasıdır. Taraftarlarımızın kombine kart satışlarına ilgi göstereceklerini ve bizleri bu doğrultuda yalnız bırakmayacaklarını düşünüyoruz. Satış noktalarımız ise tüm Süzülmüş Kardeşler dükkanları ve Kırklarelispor kulübüdür’ dedi.

‘KOMBİNELER CAN SUYU NİTELİĞİ TAŞIYOR’

2. Başkan Burak Süzülmüş ise lige en iyi şekilde hazırlandıklarını ifade ederken, taraftarların kombine kartına ilgi göstereceğine inandığını kaydetti.

Her kulübün kombine kartlardan ciddi gelir elde ettiğini dile getiren Süzülmüş; ‘Kulüplerin ana kaynaklarının başında sezonluk kombine kart satışları geliyor. Bu satışlar tüm kulüpler için sıcak para akışı demek oluyor. Kısacası bu paralar sezon öncesi kulüplere can suyu niteliği taşıyor. Özellikle bizim için çok daha önem arz ediyor. Zira Kırklarelispor Kulübü olarak bizim kalıcı olarak nitelendirebileceğimiz hiç gelirimiz yok. İşte bu yüzden taraftarlarımızın kulüplerine Kırklarelispor’a sağlayacakları katkı büyük önem arz ediyor’ diye konuştu.

 

Bu haber 749 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx