23 Mayıs 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 24°C
Açık
HABER DETAYI
‘Ücretsiz spor’ kampanyası 30 dalda devam ediyor!
Spor # 09 Eylül 2017 Cumartesi 07:42

Haber Merkezi

Lüleburgaz’da, işyerinden bir kalem, bir silgi alan her çocuğa 15 gün spor yapma imkanı sağlayan Gönül Çelik, kampanyaya bu yıl da devam ediyor.

Lüleburgaz’da aynı zamanda karate hakemi olan Gönül Çelik, kırtasiyesinden alışveriş yapan çocuklara 30 branşta 15 gün ücretsiz spor yapma imkanı sağlıyor.

Çelik; ‘Bu etkinliğe 2002 yılında Türk sporuna Dünya ve Avrupa şampiyonu sporcular kazandıran ünlü karate antrenörü Şemsi Şamiloğlu hocamızla başladık. Amacımız gençlerimize spor alışkanlığı kazandırmaktır. Kampanyamızı 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında da sürdürüyoruz. İşyerimizden  bir kalem, bir silgi alan öğrencilerimize 15 gün süre ile ücretsiz karate, dans, futbol, voleybol, resim, gitar, briç, masa tenisi, satranç, izcilik,eğitim programları, modern dans, güzel sanatlara hazırlık, aerobik, jimnastik ve halk oyunları kursları ücretsiz olarak verilecektir’ dedi.

Amaçlarının spor yapmayan genç kalmaması olduğunu belirten Çelik; ‘Kampanyamız ile çocuklarımızı spora alıştırıyoruz. Böylece çocuklarımız küçük yaşta sporla tanışıyor ve seviyorlar. Küçük yaşta sporla tanışan çocuklarımızın kötü alışkanlıklara yönelmelerine engel oluyoruz. Destek veren herkese teşekkür ediyorum’ diye konuştu.

Bu haber 581 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx