22 Mayıs 2018 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 24°C
Açık
HABER DETAYI
Lüleburgazspor’da teknik patron Yüksel Güdücüoğlu!
Lüleburgaz Spor Kulübü Başkanı Şenol Turan, 3 yıllık bir yapılanmanın içerisine girdiklerini belirterek A takımın başına altyapı antrenörü Yüksel Güdücüoğlu’nu getirdiklerini açıkladı. Başkan Turan; ‘Bu duyarsızlığa rağmen ligde kalırsak şampiyon olduk sayacağız’ dedi.  
Spor # 14 Eylül 2017 Perşembe 07:00

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgazspor’da A takımın başına altyapı antrenörü Yüksel Güdücüoğlu getirildi.

Karar, Salı günü 8 Kasım Stadı’nda Kulüp Başkanı Şenol tarafından duyuruldu.

3 yıllık bir yapılanmanın içine girdiklerini belirten Başkan Turan, borçsuz bir Lüleburgazspor yaratmak için bu kararı aldıklarını söyledi.

Turan açıklamasında şöyle söyledi; ‘Lüleburgazspor olarak uzun vadeli bir yapılanmaya gideceğiz. Bu bağlamda Lüleburgazspor’u çok iyi bilen, son 12 senedir Lüleburgaz altyapısında emek veren, çok başarılı hocamız Yüksel Güdücüoğlu’nu A takımın başına getirdik. En az bir 3 yıllık yapılanmayı düşünüyoruz. Borçsuz bir Lüleburgazspor’u inşa etmek için 3 yıllık bir yapılanmanın içine girdik. Şu an A takımın başına getirdiğimiz Yüksel hoca, yardımcıları Özay hocayla, kaleci antrenörümüz Abdullah hoca bu yapılanmanın içerisinde. Altyapıya yine Yüksel hocamız bakmaya devam edecek’.

‘BU DUYARSIZLIKLA LİGDE KALIRSAK KENDİMİZİ ŞAMPİYON SAYACAĞIZ’

Lüleburgazspor’un rakipleri haricinde duyarsızlıkla da mücadele ettiğini ima eden Başkan Şenol Turan; ‘Bu sene hedefimiz ligde kalmak. Ligde kalırsak şampiyon olduk sayacağız kendimizi. Bu duyarsızlıkla, ‘Futbol gereksiz bir spor dalıdır’ diyen belediye başkanımız Emin Halebak ve odalarımızın, işadamlarımızın manevi ve manevi destek vermemesi neticesinde bu takım ligde kalırsa bu sene şampiyon olduk sayacağız. İyi bir yapılanma yaptığımızı sanıyoruz. Yaklaşık 2 aydır Özay hoca takımı çalıştırıyor. Kendisine de çok teşekkür ediyoruz. Bizi yarı yolda bırakmadı. Taraftar da 12. adam görevini iyi bir şekilde yaparsa bu takımı ligde tutacağız’ diye konuştu.

‘RAKİPLERİMİZİN BÜTÇESİ BİZİM 20 KATIMIZ’

Turan; ‘Rakiplerimizin bütçesi bizim en az 20 katımız. Çok zorlu rakipler bizleri bekliyor. Bunların hemen hemen hepsi belediye destekli. Bu şehrin marka değeri olan Lüleburgazspor bu kadar sahipsizliği, bu kadar vurdumduymazlığı hak etmiyor. Her şeye rağmen biz çocuklarımızın arkasındayız. Yüksel hoca ve ekibiyle birlikte bu takımı inşallah üst sıralarda tutmaya çalışacağız’ dedi.

Bu haber 2097 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx