18 Ağustos 2018 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 24°C
Açık
HABER DETAYI
Düvenciler Lisesi kalite etiketi aldı!
Lüleburgaz # 13 Ekim 2017 Cuma 07:38

Düvenciler Anadolu Lisesi yeni eğitim – öğretim yılına e-Twinning gururu ile başladı.

Düvenciler Anadolu Lisesi tarafından yürütülen ‘Eğitimde Değerler Eğitimi’ (EDEP) e-Twinning projesi kalite etiketi aldı.

Proje Koordinatörü İngilizce Öğretmeni Arzum Tatlıcı yaptığı açıklamada; ‘Aralık 2016 yılında başladığımız e-Twinning projemiz 2017 Haziran ayında son buldu. Proje kapsamında her ay farklı bir etkinlikle belirlenen değerler öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Bu süreçte Vatanseverlik, Demokrasi, Sabır, Adalet, Çalışkanlık, Sorumluluk ve Empati değerleri öğrencilerimize kazandırılmaya çalışıldı. Türkiye genelinde 45 farklı okulla gerçekleştirilen ‘Eğitimde Değerler Eğitimi’ projesinde ilimizi temsil eden okulumuzun kalite etiketi ile ödüllendirilmesi bizi gururlandırdı. Bu projede emeği geçen okul müdürümüze, öğretmen arkadaşlarımıza ve sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum’ dedi.

Okul Müdürü Tarkan Varyemez de; ‘Hem ülkemiz hem de okulumuz için önemli olduğuna inandığımız bu projede okulumuzun Kalite Etiketi ile ödüllendirilmesi bizi gerçekten çok mutlu etti. Ülkemize ve toplumumuza değer katacak bu tür projelere öncülük etmeye devam edeceğiz’ dedi.

Projede görev alan öğrencilere  proje koordinatörü Arzum Tatlıcı ve Okul Müdürü Tarkan Varyemez tarafından kalite etiketleri takdim edildi.

 

Bu haber 599 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx