10 Aralık 2018 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 4°C
Parçalı Bulutlu
HABER DETAYI
Romantik aşıktan evlenme teklifi!
Lüleburgaz # 14 Kasım 2017 Salı 07:37

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz'da bir genç, kız arkadaşına ‘Düğüne gidiyoruz’ diyerek getirdiği İstanbul Caddesi’nde evlenme teklifi etti.

Lüleburgaz’daki ilginç evlenme teklifi şöyle gerçekleşti; 24 yaşındaki Salih Cançınar, kız arkadaşı Seçil Balaban ile haberleşip düğüne gideceklerini söyleyerek evinden aldı.

Arabasını İstanbul Caddesi’ne yakın bir alana park eden Cançınar, kız arkadaşı Balaban ile sürprizi hazırladığı üçgen parka doğru ilerledi.

Çifti burada kemancı ve klarnetçi karşılarken, çok sayıdaki vatandaş da bu ana şahitlik etti.

Hazırladığı kırmızı halı üzerinde kız arkadaşını yürüten Cançınar, daha sonra güller ve mum ile hazırladığı kalp motifinin içinde diz çökerek kız arkadaşına yüzüğü uzatıp evlenme teklifi etti.

Teklif karşısında gözyaşlarını tutamayan Balaban, ‘Evet’ diyerek erkek arkadaşının teklifini kabul etti.

Seçil Balaban teklifin ardından “Benim hiçbir şekilde haberim yoktu. Biz arkadaşımızın düğününe gitmek için evden çıktık” diye konuştu.

Evlilik teklifi yapan Salih Cançınar ise bu teklif için çok çaba harcadığını söyledi.

4 yıl önce ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştıklarını belirten Cançınar, birlikteliklerini böyle güzel bir şekilde taçlandırmak istediği için sürpriz hazırladığını ifade etti.

Kız arkadaşının evet demesiyle çok mutlu olduğunu kaydeden Cançınar; “Bir haftadır bu teklif için hazırlanıyorum. Bu çok kolay olmadı. Bir hafta boyunca kız arkadaşımı idare edip, arkasından iş çevirmek benim için çok zordu. Bu süreçte arkadaşlarım bana çok yardımcı oldu. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Bizi izleyen Lüleburgaz halkına da verdikleri destekler dolayısıyla teşekkür ediyorum.” dedi.

Çift daha sonra kendileri için hazırlanan Lüleburgaz Belediyesi’nin 3 tekerlekli bisikleti ile İstanbul Caddesi’nde tur attı.

Bu haber 5037 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter