19 Aralık 2018 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kar
HABER DETAYI
Portakal’ın 53’üncü şubesi Babaeski’de!
Kırklareli # 15 Kasım 2017 Çarşamba 07:31

Metin KARAKUŞ/Babaeski

Sadece kadınlara özel olarak spor ve sağlıklı yaşam zinciri olan Portakal Spor Merkezleri’nin 53’üncü Şubesi, düzenlenen törenle Babaeski’de açıldı.

Hacı Hasan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No: 21/B faaliyet gösterecek olan Portakal Spor Salonu’nun açılış kurdelesini, Babaeski Belediye Başkan Vekili Hasan Ali Eren, İşletme Sahibi Vildan Yatmaz ve eşi Arda Yatmaz ile birlikte kestiler. 

Açılışa, Portakal Spor Salonu Lüleburgaz Şubesi, Reformer Pilates, Yoga ve Doğuma Hazırlık Eğitmeni Antrenör Serap Vatansever de katıldı.

Babaeskili kadınların da artık kendine özel bir spor salonlarının olduğunu belirten İşletme Sahibi Vildan Yatmaz, ‘Portakal Spor Salonları’nın en belirgin özelliğinin, 18 farklı üniteden oluşan istasyonlarda ve günde sadece 30 dakika sürede spor faaliyetine olanak sağlayan programı olduğunu söyledi.

Yatmaz; ‘Portakal Spor Salonları’nda uygulanan programda her 30 saniyede bir duyulan ‘bip’ sesiyle istasyon değiştiriliyor. Vücudu ‘şaşırtma’ prensibiyle hareket edildiği için hızlı yağ ve kalori yakılarak incelme sağlanıyor. Monotonluktan uzak ve eğlenceli olması da Portakal’ın programının bir başka avantajı. Aynı sürede yapılan diğer egzersizlere göre kat kat fazla kalori ve yağ yakar hızla forma girersiniz. Üstelik eğlenerek’ dedi.

Yatmaz, Diyetisyen Maide Nur Ataş’ın, Portakal Spor salonuna üye olanlara özel bir beslenme programı uygulayacağını da sözlerine ekledi.

HAFTADA 6 GÜN AÇIK!

Antrenör Gürsu Arsan da, haftada 6 gün üyelerine hizmet verecek olan Portakal Spor Salonu’nda, ağırlık bağlanarak çalışılan fitness aletleri yerine, makinedeki itme-çekme gücüne göre çalışan hidrolik fitness aletleri kullanılacaklarını belirterek, programların ‘kişiye özel’ egzersiz uygulamasıyla, 15-80 yaş arasındaki spor yapmaya engel bir durumu olmayan tüm kadınlar için uygun olduğunu söyledi.

 

Bu haber 628 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter