21 Temmuz 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Lokmanın büyüğü miniklere!
Lüleburgaz # 15 Kasım 2017 Çarşamba 07:38

Orhan KONYALI

Lüleburgaz İstiklal İlkokulu Okul Aile Birliği, her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Lokma Günü’ düzenledi. Dün okulda gerçekleştirilen etkinlikte toplam 1500 adet lokma yapan veliler, yaptıkları lokmaları sıcak sıcak öğrencilere ikram ettiler.

Lokmalara öğrencilerden ilgi büyük olurken, okula ek gelir amaçlı düzenlenen etkinlikte lokmalar, aynı zamanda dışarıdan isteyenlere de satıldı.

Havalar soğumadan, senede bir kere yapılan etkinlik teneffüs aralarında sınıf anneleri ve sınıf öğretmenleri tarafından öğrencilere ikram edildi.

Okul Aile Birliği Başkanı Meltem Genç ve Yardımcısı Şebnem Çorbacı; ‘Çocuklar lokmayı çok seviyor, ayrıca okulumuza da ek gelir elde etmiş oluyoruz. Aileler de, öğrenciler de bu durumdan çok mutlu, çocuklarımız için her şeyi yapmaya hazırız, yeter ki onlar derslerine çalışsın, okullarının da evleri gibi olduğunu anlasınlar ve eğitimlerini güzel bir şekilde alsınlar. Desteklerinden ötürü tüm okul aile birliğine, Okul Müdürümüz Hakan Bilinmez’e ve tüm sınıf öğretmenlerimize teşekkür ederiz’ dedi.

Bu haber 821 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter