19 Ekim 2018 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 9°C
Çok Bulutlu
HABER DETAYI
‘Toplantıyı sabote etti ortamı gerdi’
Lüleburgaz # 15 Kasım 2017 Çarşamba 07:46

Haber Merkezi

Lüleburgaz’da düzenlenen Trakya Kent Konseyleri Birliği toplantısının sonunda hazırlanan bildiride Belediye Başkanı Emin Halebak’ın toplantıyı sabote ederek salonu gerdiği belirtildi.

12 Kasım Pazar günü LYKA’da yapılan Trakya Kent Konseyleri Birliği’nin Genel Kurul toplantısının sonunda bir sonuç bildirisi hazırlandı.

Edirne Kent Konseyi ve Trakya Kent Konseyleri Birliği Başkanı Ziya Gökerküçük tarafından paylaşılan sonuç bildirisinde; ‘Her oturum sonrasında sunum yapana soruların sorulduğu toplantının bu bölümünde Belediye Başkanı Emin Halebak’ın öfkesi salonu gerdi. Kuruluşundan beri TRAKAB içinde olan tek kişi olduğunu belirten Emin Halebak’ın bu çıkışı ve devamında söyledikleri, toplantıyı gerdi ve karşılıklı suçlamalar oldu. Halebak’ın toplantıyı sabote ettiği dinleyiciler tarafından söylendi ve divan başkanı söz almak isteyen kişiler olmasına rağmen toplantıya ara verdi’ denildi.

Belediye Başkanı Emin Halebak, toplantıda sunum yapıldığı sırada TRAKAB hakkında söylenenlere tepki gösterip, Trakya Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Osman İnci’yi kast ederek; ‘TRAKAB Trakya’yı bir prostat profesörüne teslim etmemiştir’ demişti.

Bir sonraki toplantının Kırklareli’nin ev sahipliğinde ilkbaharda yapılacağı belirtildi.

 

Bu haber 2441 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter
xx