26 Mayıs 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kepirtepe Hentbol takımları Zonguldak’ta!
Spor # 16 Aralık 2017 Cumartesi 09:12

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli’nde düzenlenen okullar arası hentbol müsabakalarında hem kızlarda hem de erkeklerde il birincisi olan Kepirtepe Anadolu Lisesi, Marmara Grup Şampiyonası için Zonguldak’a gitti.

16-19 Aralık 2017 tarihlerinde düzenlenecek Marmara Grup Şampiyonası’nda Kırklareli’ni temsil edecek Kepirtepeli sporcular, dereceyle dönmeyi hedefliyor.

Şampiyonada İstanbul, Ankara, Yalova, Bartın, Tekirdağ, Zonguldak, Kocaeli, Sakarya, Çankırı ve Düzce illerinin il birincileri yer alırken, Okul Beden Eğitimi öğretmeni Ahmet Kamil Hayta şampiyona öncesi açıklamalarda bulundu.

Hayta, “Marmara Grup Şampiyonası bu sene Zonguldak’ta yapılıyor. Bu aşama bizim kendimizi ispat etmemiz açısından büyük önem arz ediyor. Buradan özellikle erkek takımımızla iyi bir dereceyle dönmek istiyoruz. 7 senedir Kırklareli’nde erkeklerde il birincisi olan bir ekibiz. Geçen sene yine Marmara Grup Şampiyonası’nda grup 2.’si olmuştur. Turnuvaya moralli galibiyetle başlarsak bu sene birinciliği alabiliriz diye düşünüyorum.  Yine kız takımımızda burada mücadele edecek. Onlarla da iki seneden beri İl birincisi oluyoruz. Yeni kurulmasına rağmen kızlarımız elinden gelen mücadeleyi gösteriyor. Gruplarda da başarılı olacağımıza inanıyorum. Yine de bu sene tecrübe kazanma senemiz olacaktır.” diye konuştu.

Öte yandan kafilede okulun bir diğer Beden Eğitimi Öğretmeni Haşim Gündüz de yer alıyor.

Bu haber 925 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter