21 Ocak 2019 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 5°C
Kapalı
HABER DETAYI
Başkandan ‘ücretsiz internet’ istediler!
Lüleburgaz # 12 Ocak 2018 Cuma 09:04

Tevfik İŞÇİ

Ahmetbey Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, beldede bulunan okulların sınıf başkanları ile yaptığı toplantıda bazı park ve bahçelerde ücretsiz internet olacağının müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş sınıf başkanlarıyla kültür evinde düzenlediği toplantıda öğrencilerinin taleplerini dinledi.

Altıntaş toplantının ardından yaptığı açıklamada, “4 yıldır düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz “Sınıf Başkanları” toplantımızda, Beldesinin ve Okulu/Sınıfının ihtiyaçlarını tespit ederek, böylesine ciddiyetle bizlere ileten sınıf başkanlarımızın olmasından duyduğum gurur ve memnuniyeti tarif edemem. Bugün ilettikleri talepleri doğrultusunda, birlikte aldığımız kararlarla, yarıyıl tatilinde bir dizi etkinlik, yaz tatilinde yeni kurs ve eğitim çalışmaları, okul bahçeleri ve beldemizin talep edilen yerlerinde gerçekleştirilecek çalışmalar, yeni çocuk oyun grupları, yeni park ve bahçeler, bazı parklarda ücretsiz internet, spor alanları, kültür gezileri-etkinlikleri ve sokak hayvanları ile ilgili çalışmalarımızı onların da destekleri ile yürüteceğiz” dedi.

Bu haber 1157 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter