13 Aralık 2018 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 2°C
Açık
HABER DETAYI
Havsa Belediyesi'nden ‘Whatsapp’ hattı!
Güncel Gündem # 13 Ocak 2018 Cumartesi 07:45

Havsa Belediye Başkanı Oğuz Tekin, belediye bünyesinde "WhatsApp İletişim Hattı" kurulduğunu bildirdi.

Başkan Tekin, yaptığı yazılı açıklamada, hizmete giren sistem sayesinde vatandaşların ilçeye dair yaşadıkları sorunları WhatsApp uygulaması üzerinden kolayca belediyeye ulaştırabileceklerini belirtti.

Belediye olarak yeni teknolojilere ayak uydurduklarını belirten Tekin, şunları kaydetti:

"Havsa Belediyesi olarak biz de günümüz teknolojisine uygun olarak hareket etmeye özen gösteriyoruz. Tüm birimlerimizi adım adım teknolojiye entegre ediyoruz. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte birçok uygulama vasıtasıyla hayatımız kolaylaşmış durumda. İletişimin önemli bir ayağı haline gelen WhatsApp uygulamasını Havsa Belediyesi olarak devreye aldık. Vatandaşlarımız belediyecilik hizmetleriyle ilgili sorunları buradan iletebilir.

Bu sayede hızlı ve etkin sonuçlar elde edilebilecek. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla, hizmetlerimizde vatandaş memnuniyetini ön planda tutuyor, halkın yönetime katılımının artırılması amacıyla uygulama alanlarını genişletiyoruz. Vatandaşlarımızın Belediyecilik hizmetleri ile ilgili soru, görüş, şikayet ve önerilerini iletebilmeleri için akıllı mobil cihazlarda kullanılan "WhatsApp" uygulaması üzerinden oluşturulan 0 530 304 90 29 numaralı iletişim hattımız 7 gün 24 saat vatandaşlarımızın hizmetinde olacak."

AA

Bu haber 374 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter