11 Ağustos 2020 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Öğrencilerin görüşü; “Kariyer için diploma yetmez”
Kırklareli # 12 Nisan 2018 Perşembe 07:31

Metin KARAKUŞ

Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksekokulu’nda 8. Kariyer günü etkinlikleri 09 Nisan 2018 Pazartesi günü başladı.

Babaeski Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşen ilk etkinliğe okul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Ertuğ Can, öğretim elemanları ve öğrenciler yoğun katılım gösterdi.

Babaeski Meslek Yüksekokulu öğrencisi Selda Öztürk’ün sunumu ve moderatörlüğü ile gerçekleşen etkinlikte Meslek Yüksekokulu öğrencileri Berke Öcal, Burak Kuru, Fadime Bedir, Hümeysa Perçin, Kaan Avcı, Kibar Çelik “İyi bir kariyer için diploma yeterli midir?” sorusunu tartıştılar.

Her iki grup da savlarını çok iyi savunmalarına rağmen izleyici öğrencilerin katıldıkları oylamada “iyi bir kariyer için diploma yeterli değildir” sonucu çıktı.

13 Nisan’a kadar birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak olan Babaeski Meslek Yüksekokulu’nda bugün saat 13:00’de Nilüfer Okandeniz ve son gün 13 Nisan Cuma günü Öğr. Gör. Işıl Tüzün Arpacıoğlu ile Öğr. Gör. Önder Gür öğrencilerle bilgi ve deneyimlerini paylaşacaklar.

Ayrıca etkinlikler kapsamında Turkcell Global Bilgi Çağrı Merkezi Edirne Lokasyonu’da öğrenciler tarafından ziyaret edilecek.

 

Bu haber 880 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter