18 Ocak 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 7°C
Açık
HABER DETAYI
Muhtarlar kararını verdi!
Lüleburgaz # 17 Nisan 2018 Salı 07:46

Tevfik İŞÇİ

Lüleburgaz Köy ve Mahalle İdareleri Muhtarlar Derneği’nin yapılan olağan genel kurulunda Nuri Yavuz İşçioğlu yeniden başkanlığa seçildi.

3 yılda bir yapılan seçime tek liste olarak giren İşçioğlu, üye 55 muhtarın oylarını alarak güven tazeledi.

Dün gerçekleşen seçim saat 11:30’da başladı. Dernek binasındaki yapılan genel kurul toplantısında Divan Başkanlığı’na Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Ali Teker,  katip üyeliklere Çiftlikköy Muhtarı Gültekin Erdemir ile Ertuğrulköy Muhtarı Çetin Ölmez seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açık oylama ile yapılan seçimde Nuri Yavuz İşçioğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Seçimin ardından konuşan Nuri Yavuz İşçioğlu, uzun yıllardır derneğin başkanlığını en iyi şekilde yürüttüğünü belirtti.

Kendisini yeniden bu göreve layık gören tüm muhtarlarına teşekkür eden İşçioğlu, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da görevini en iyi şekilde yerine getireceğini belirtti.

1999 yılından bu yana tek yumruk olarak hareket ettiklerini aktaran İşçioğlu, tüm muhtarlara eşit ve adaletli davranmaya özen gösterdiğini dile getirdi.

Tekrardan başkanlığa seçilen Nuri Yavuz İşçioğlu’nun yönetim kurulu asil üyeleri Selami Tezcan, Tamer Levent, Mustafa Tunca, Cemalettin Aras, Ahmet Sayın, Ahmet Dönmez, Ali Çalışkan, İbrahim Dinçli, Ümit Öztürk ve Sabri Gündüz’den oluştu.

Yönetim kurulu yedek üyelerinde; Erkan Süveyş, Ümit Çelikayar, Hayrettin Sezgin, Celal Adnan Çetin, Benan Demirhindi, Hasan Akarsu, Ercan Kaya, Resmi Akçam, Çetin Ölmez, Ali Tekol ve Huriye Kırcı yer aldı.

Denetleme kurulu asil üyeleri ise Hasan Kamacı, Fikret İlhan, Gürsel Güney, Hüseyin Harpaslan ve Ahmet Sezer oldu.

Denetleme kurulu yedek üyeliklerinde yer alan isimler de Mustafa Balcı, Celalettin Aygün, Adnan Uzuntekin, Nail Avcu ve Çetin Ölmez şeklinde oldu.

Seçim tamamlanmasının ardından da Nuri Yavuz İşçioğlu tarafından muhtarlara dernek binasında yemek ikramı yapıldı.

Bu haber 1372 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter