23 Mayıs 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kırklarelispor 50 yaşında!
Spor # 14 Haziran 2018 Perşembe 07:29

Tevfik İŞÇİ

Spor Toto 2. Lig ekibi Kırklarelispor’un Başkanı Volkan Can, kulübün 50. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Can mesajında, yarım asırdır var olan Kırklarelispor’un kuruluş misyonlarından ve duruşundan ödün vermeden bu günlere geldiğini söyledi.

Bu yolda geçmiş yıllarda görev yapan başkanlar ile yönetim kurulu üyelerini sevgi, saygı ve minnetle andıklarını aktaran Can, şunları kaydetti; “1968 yılının Haziran ayında kurulan Kırklarelispor’umuz şanıyla, şerefiyle 50 yılı geride bıraktı. Yarım asırdır kuruluş misyonlarından ve duruşundan ödün vermeden alnının akıyla mücadele eden Kırk Şehitler Abidesi’nin temsilcisi şanlı kulübümüzün ilk kurucuları olan Halit Gökçe, Muzaffer Ender, Ali Göker, Rasim Bolca, Şeref Alkan, Turhan Göker, Doğan Dingiloğlu, Coşkun Yanardanoğlu, Sami Özturhan, İbrahim İşbırakmaz, Zaim Hersekli, Hikmet Sunal, Şinasi Aydın, Fikret Dalaman ve geçmiş dönem başkanlarımız ile yönetim kurulu üyelerimizi saygı, sevgi ve minnetle yâd ediyoruz. Aldığımız bayrağı yere düşürmeden gururla taşımak için canla başla mücadele etmeye devam edeceğiz. 2009 yılında yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızla birlikte Kırklarelispor Kulübü yönetimine layık görüldük. 2009 yılında Başkanlık koltuğuna oturduğum ilk andan, şuan ki zamana kadar geçen sürede taraftarlarımızla birlikte çok sayıda başarının altına imza attık. Taraftarlarımızın koşulsuz desteği ve ilgisi sayesinde tarihi şanlı zaferlerle dolu olan Kırklarelispor’u, şuan bulunduğu noktadan daha iyi yerlere taşıyacağımıza canı gönülden inanıyoruz. Bu duygu ve düşünceler ışığında Kırklarelispor’umuzun 50’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor, 50 yıldır kalbi Yeşil-Beyaz atan bütün Kırklarelispor sevdalılarına şükranlarımı sunuyorum.”

Bu haber 408 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter