24 Haziran 2019 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Lokantacılar Odası indirim anlaşması imzaladı
Lüleburgaz # 10 Ağustos 2018 Cuma 09:10

Eray ÇAKMAK

Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası, Artı Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Danışmanlık Firması ile üye işyerlerini kapsayacak şekilde bir anlaşma imzaladı.

Yapılan anlaşma gereği, Lüleburgaz’da faaliyette bulunan odaya bağlı üyelerin işyerlerine, Artı Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Danışmanlık firması tarafından sunulacak hizmetlerden, haşere kontrol ve ilaçlama hizmetlerinde yüzde 15 indirim, dezenfeksiyon işlemlerinde yüzde 10 indirim, Haccp, ön gereksinim programları ve dış denetim uygulama hizmetlerinde yüzde 20 indirim sağlanacak.

Bu hizmetlerden herhangi birini abone bazında alan işletmelerden oluşacak talep doğrultusunda , yeni kurulacak ve revizyon yapılacak işletmelere rehberlik, resmi denetim ve numune sonuçlarını değerlendirme, sektörel çalışmalarda oluşan sorunlara çözüm önerileri ve yılda iki defa çalışanlara eğitim programları uygulanacak ve Artı Grup İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Danışmanlık Firması tarafından ücretsiz verileceği belirtildi.

Anlaşmayı Firma sahibi Mehmet Haras ve Lüleburgaz Lokantacılar ve Köfteciler Esnaf Odası Başkanı Nihat Yaman imzalarken, anlaşmanın süresinin 4 yıl olduğu belirtildi.

Yapılan anlaşma hakkında konuşan Yaman; “Bu anlaşmayı imzalamamızın en büyük neden Lüleburgaz esnafına elimizden geldiğince yardımcı olabilmektir. Ayrıca üye esnaflarımızın danışmanlık ücretinden muaf tutulmasını sağlayacağız”  şeklinde konuştu.

Bu haber 963 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter