26 Mayıs 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Bonomo Babaeski’yi salladı
Lüleburgaz # 11 Ağustos 2018 Cumartesi 07:49

Metin KARAKUŞ

Babaeski’de, 46.Tarım Festivali’nin ilk gecesinde Can Bonomo sahne aldı.

Gündüz Onat Festival Alanında kurulan dev platformda sahneye çıkan ünlü sanatçı Can Bonomo, Bulgaristan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Türk Sanat Müziği Korosu Konseri, Fethiye Yeşder Halk Oyunları Topluluğu gösterileri ve Babaeski Folklor Kurumu Gençlik Spor Kulübü Derneği Halk Oyunları Topluluğunun gösterileri sonrasında yaklaşık 1,5 saat sahnede kalarak sevilen şarkılarını seslendirdi.

Festival alanında konseri izleyen binlerce kişi Can Bonomo’ya zaman zaman eşlik ederek, cep telefonları ile görüntü aldı, çığlık atarak eğlendi.

İzmirli genç sanatçı Can Bonomo, "Başkan" adlı ilk şarkısını Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı için, “Ali Baba” adlı şarkısını ise merhum Sadri Alışık için söyledi.

Bonomo, “Keyfim Kaçık”, "Meczup", ”Esmer”, Tutmayın Beni”, “Hikâyem Bitmedi”, “Yan”, “Tasma”, “Vurulmuşum”, “Saz”, “Dem”,  adlı albümlerinden sevilen parçalarını seslendirerek, alanı dolduran binlerce kişiye coşku yaşattı.

Konserin sonunda, kendisine gecenin anısına verilecek olan plaketi kabul etmeyen sanatçı Bonomo, “Biz çok eğlendik, umarım siz de çok eğlenmişinizdir” dedi.

 

 

 

 

Bu haber 963 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter