17 Temmuz 2019 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Babaeski’de ‘sarı-kırmızı’ gece!
Galatasaray’ın 21. şampiyonluk kupası, Babaeski Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin organizasyonuyla Babaeski’ye getirildi.
Lüleburgaz # 14 Eylül 2018 Cuma 07:45

Metin KARAKUŞ

Babaeski Galatasaray Taraftarlar Derneği, 2017-2018 sezonu Spor Toto Süper Lig Şampiyonu Galatasaray’ın 21. Şampiyonluk Kupası’nı Babaeski’ye getirdi.

Babaeski Galatasaray Taraftarlar Derneği’nin düzenlediği yemekli şampiyonluk gecesinde, program sunuculuğunu TRT Sunucularından Demet Ugleninoğlu yaptı.

Gecenin açılış konuşmasını ise Babaeski Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Kuyucuoğlu gerçekleştirdi.

Başkan Kuyucuoğlu, yaptığı konuşmada; “2017-2018 sezonunda 21.kez şampiyon olduk. Zorlu bir sezondu, yorucu bir maratondu belki ama armamızdaki 4 yıldız gibi 4,4’lük bir sezon sonunda o kupayı, şampiyonluk kupasını kaldırdık. Şimdi o kupa Trakya’nın Merkezi, güzide ilçemiz Babaeski’mizde bir kez daha sizlerin ve bizlerin huzurunda, bu şahane mekanda havaya kalkacak. Bu gurur ve sevinç hepimizindir” dedi.

Geceye Fenerbahçeli olmasına rağmen katılan Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahmut Recevik ve Dilek Kutlu da 21.Şampiyonluk Kupasını kutlayan birer kısa konuşma yaptılar.

Daha sonra Galatasaraylı minik futbolcular Galatasaray marşı eşliğinde sahneye 21.Şampiyonluk Kupasını getirdiler.

Çekilen hatıra fotoğrafından sonra da geceye sponsor olan ve katkıda bulunan protokol üyelerine ve iş adamlarına plaket verildi.

Galatasaraylı futbolcularının imzaladığı 10 numaralı forma yapılan açık artırmada Önerler Gıda Şirketi’nden Metin Öner’de kaldı.

Karnaval Wedding Lounge Düğün Salonunda düzenlenen şampiyonluk kutlamasına Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Mahmut Recevik ve Dilek Kutlu, Galatasaray Kulübü Divan Üyesi Sabit Sır, top oynamış eski sporculardan Adnan Esen, Muhammet Altıntaş, CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, önceki dönem Belediye Başkanı Av. M.Haluk Tezsezer, Babaeski Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Turgay Kuyucuoğlu, Tarihi Kırkpınar Baş Cazgırı Şükrü Kayabaş, Babaeski Galatasaray Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda Sarı-kırmızı renklere gönül vermiş davetliler katıldı.

 

 

 

 

 

Bu haber 777 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter