24 Mayıs 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
“Teşkilatımızın her zaman arkasındayız”
Lüleburgaz # 12 Ekim 2018 Cuma 07:40

Tevfik İŞÇİ

AK Parti Kocasinan Mahallesi Sorumlusu Erkan Boyacı, son zamanlarda kahvehane köşelerinde konuşulan AK Parti İlçe Yönetim Kurulu’nun görevden alınacağı iddialarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Kendi mahallesindeki bazı yerlerde bu iddiaları işittiğini fakat böyle bir durumun olmadığını belirten Boyacı, İlçe Başkanı Tanzer Koç ve yönetim kurulu üyelerinin her zaman arkasında olduklarını aktardı.

Tüm teşkilat olarak yerel seçimlere odaklandıklarını kaydeden Erkan Boyacı; “AK Parti Teşkilatından biri olarak son zamanlarda İlçe Başkanımız Tanzer Koç ve yönetimimiz hakkında çıkan asılsız söylemlerin partimizle ve başkanımızla alakası yoktur. Çünkü kendisi sevdiğimiz ve çalışmalarını takdir ettiğimiz, bütün gününü partisi için harcayan biridir. Çok sevdiğim partimde abi kardeş, abla kardeş havası vardır. Bizim teşkilat olarak şimdiki hedefimiz önümüzdeki yapılacak olan yerel seçimlerdir. Onun için yönetim kurullarımız mahalle yönetimlerimiz ve köy teşkilatlarımız yerel seçimler için çalışmalarına başlamışlardır. Partimiz kurucusu Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi durmak yok yola devam diyerek yolumuzda ilerliyoruz. Kahvehane köşelerinde konuşulanların da gerçeklik payı yoktur. Bu konuşmaları yapanları kınıyorum” dedi.

 

Bu haber 1036 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter