23 Mayıs 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
MHP’de görevler belli oldu!
MHP Kırklareli İl Teşkilatı’nda bir süre önce değişen yönetimde görev dağılımı yapıldı. MHP Lüleburgaz eski İlçe Başkanı Ayhan Aksakal Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı oldu.
Lüleburgaz # 12 Ekim 2018 Cuma 07:42

Çınar TÜRKMEN

MHP Kırklareli İl Teşkilatı’nda bir süre önce değişen yönetimde yeni görev dağılımı yapıldı.

Buna göre, İl Başkanı Şaban Savaşan’ın yönetiminde Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aksakal, İl Başkan Yardımcısı Nazan Çölgeçen ve Kaya Kurtişoğlu oldu.

Yeni yönetimin görev dağılımı dolayısıyla Kırklareli MHP İl Teşkilatı’nda yapılan toplantıda konuşan İl Başkanı Şaban Savaşan; “Genel Başkanımız, liderimiz sayın Devlet Bahçeli Bey’in de ısrarla vurguladığı üzere ülkemiz maalesef jeopolitik tehditlerin, ekonomik operasyonların, sosyal ve siyasal gerginliklerin menfi sonuçlarına maruz kalmaktadır. Karşı karşıya olduğumuz tablo hakikaten de kaygı vericidir. Geldiğimiz bu aşamada Türkiye’ye ekonomik cehennem yaşatmak isteyen, bu kapsamda ülkemizi siyasal cendereye sokmayı hedefleyen düşman çevreler tüm hatlarıyla, tüm silahlarıyla, tüm imkânlarıyla saldırıya geçmektedir. Ancak herkes bilsin ki milli asalet bu emperyalizmi yenecek, üstesinden gelecek, ona boyun eğmeyecek güçtedir. Çünkü tarihin hiçbir döneminde işgal niyetleri Türk Milletine boyun eğdirememiştir. Milliyetçi Hareket Partisi ülkesine güvenmekte, zor günlerin aşılacağına can-ı gönülden inanmaktadır. Bugün bizler inandığımız ülkümüzün gerçekleşmesi için her alanda fedakârca çalışan Türk Milliyetçileriyiz. Daha önce de söylediğimiz gibi bugün içinde bulunduğumuz bu zorlu koşullarda bölgemizin güçlü bir Türkiye Cumhuriyetine ülkemizin de güçlü bir Milliyetçi Hareket Partisi’ne ihtiyacı vardır. Bu uğurda bize düşen görev de Kırklareli’mizde üç hilalli bayrağımızı gönderde dalgalandırmak olacaktır. Bunu gerçekleştirmek için hepimiz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmalı, hedefe giden yolda, Genel Merkezimizin istikametinde Kırklareli Teşkilatları olarak gerekli her türlü başarıyı göstermeliyiz” diye konuştu.

KİM HANGİ GÖREVE GELDİ?

Toplantıda yapılan görev dağılımı sonucunda MHP Kırklareli İl Teşkilatı’nda Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayhan Aksakal, İl Başkan Yardımcısı Nazan Çölgeçen, İl Başkan Yardımcısı Kaya Kurtişoğlu, Sekreter Fahri Afacan, Muhasip Halim Güntekin, Siyasi İşlerden Sorumlu Başkan Burak Özbasmacı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Hikmet Özün, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Fatma Küçük, AR-GE 'den Sorumlu Başkan Tarık Dökmeoğlu, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Tuğçe Saatçi, Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Mehmet Gerdanlı, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşlarından Sorumlu Başkan Funda Gözlüklü, Aile- Kadın ve Engellilerden Sorumlu Başkan Emine Demiray, Çevre-Şehir ve Kültürden Sorumlu Başkan Aycan Elmaz, Yan Kuruluşlardan Sorumlu Başkanlar İlker Babadağ-Yunus Koç, Tanıtım ve Medya İşlerinden Sorumlu Başkanlar Yusuf Ceyhan-Vahap Özdağ oldu.

 

 

 

Bu haber 1463 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter