21 Mart 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kavasoğlu Güneş Mahallesi’ne aday
Lüleburgaz # 09 Kasım 2018 Cuma 09:17

Tevfik İŞÇİ

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi Musa Kavasoğlu, Güneş Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Lüleburgaz Romanları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığını da yürüten Kavasoğlu, mahallelinin takdiri doğrultusunda göreve talip olduğunu söyledi.

Seçilmesi durumunda mahalleyi vatandaşlar ile birlikte yöneteceklerini belirten Kavasoğlu, sorunları oturup konuşup çözüme kavuşturmak için gayret göstereceklerini aktardı.

Oturmaya değil iş yapmaya aday olduğunu kaydeden Kavasoğlu, “Güneş Mahallesi sakinleri bu zamana kadar gerek mahallem gerek milletim adına yapmış olduğum hizmetler doğrultusunda beni hep bir adım öne taşıdı. Bunun için mahallemin her bir bireyine teşekkür ediyorum. 31 Mart da yapılacak olan seçimlerde mahallemin değerli büyüklerinin ve önce gelen söz sahiplerinin desteği ile Güneş Mahallesi’ne muhtar adayıyım. Çalışmalarımızı başlattık. Koltukta oturmaya değil gerçekten sorunları çözüme kavuşturmak için gayret göstereceğim. Bunu da başaracağıma inancım tamdır.” dedi.

Bu haber 1091 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter