10 Aralık 2018 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 3°C
Parçalı Bulutlu
HABER DETAYI
1-2 ARALIK 2018 MAÇ PROGRAMI
Spor # 01 Aralık 2018 Cumartesi 07:47

1 ARALIK 2018 CUMARTESİ

KIRKLARELİ VALİ YAMAN SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Üsküpspor-Lüleburgazspor                                                                           U-19 Ligi

 

B.MANDIRA SAHASI

14.00 B.Mandıra Adaspor-Kayaspor                                                                       U-19 Ligi

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Trakya Fenerspor-Lüleburgaz Atletikspor                                                              U-15 Ligi 

14.45 Yıldırımspor-Kaynarca Gençlikspor                                                            U-17 Ligi

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.00 Lüleburgazspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                                    U-15 Ligi   

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Vizespor-Trakya Fenerspor                                                                          U-19 Ligi

14.15 Vizeacarspor-Babaeskispor                                                                          U-19 Ligi

 

2 ARALIK 2018 PAZAR

KIRKLARELİ VALİ YAMAN SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Eriklerspor-Karaağaçspor                                                                                              1.Amatör B-Grubu

14.00 K.eli Sanayispor-Trakya Fenerspor                                                            1.Amatör B-Grubu

 

LÜLEBURGAZ 8 KASIM STADI

14.00 İstasyonspor-Adaspor                                                                                     Bölgesel Amatör Lig

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Nadırlı Gençlikspor-İnecespor                                                                     1.Amatör A-Grubu

14.00 Katranca Kartalspor-Çiftlikköyspor                                                           1.Amatör B-Grubu

 

BABAESKİ ÇİM SAHA     

14.30 Babaeskispor-B.Mandıra Adaspor                                                                              Amatör Süper Lig

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Emirspor-Karamusul Ergenespor                                                                1.Amatör A-Grubu

14.00 B.Karıştıranspor-Kentspor                                                                             Amatör Süper Lig

 

İSTASYON SENTETİK SAHA

12.30 Karşıyaka Gençlikspor-Üsküpspor                                                                              1.Amatör B-Grubu

14.30 Yıldırımspor-Ahmetbey Güvenspor                                                           1.Amatör A-Grubu

16.30 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Sarıcaalispor                                         1.Amatör A-Grubu

 

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

13.30 Demirköyspor-Çakıllı Gençlerbirliğispor                                                 Amatör Süper Lig

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

13.30 Pehlivanköyspor-Celaliyespor                                                                    1.Amatör B-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

11.30 Pınarhisarspor-Trakya Fenerspor                                                                               U-17 Ligi

13.30 Kaynarca Gençlikspor-Evrenspor                                                                Amatör Süper Lig

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Vizeacarspor-Lüleburgazspor                                                                      U-17 Ligi             

14.30 Vizespor-Lüleburgazspor                                                                                              Amatör Süper Lig

 

Bu haber 530 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter