27 Mayıs 2019 Pazartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Minik kulaçlar gelecek vaat ediyor
Spor # 01 Aralık 2018 Cumartesi 09:29

Tevfik İŞÇİ

Kırklareli Gençlikspor Kulübü Yüzme Takımı sporcuları sergiledikleri performansla gelecek yıllar için ümit vaat ediyor.

Çalışmaların başladığı ilk günden itibaren son derece büyük gelişme kaydeden sporcular, katıldıkları özel ve hazırlık turnuvalarında aldıkları sonuçlarla beğeni topluyor.

Kırklareli Gençlikspor Yüzme Antrenörü Kadir Irgat, çalışma tempolarının bir hayli iyi olduğunu ve ilerleyen zamanlar içerisinde ciddi derecelerin altına imza atacaklarına inandığını belirtti.

Son derece iyi bir çalışma ortamlarının olduğunu belirten Irgat, “Sağlanan imkanlarımız ölçüsünde iyi bir çalışma ortamımız var. Sayımızda her geçen gün artmaya devam ediyor. Kaliteli bir sporcu grubumuz var. Yüzme sporu efora dayalı bir spor dalı olduğundan dolayı kesintisiz bir çalışma programı uyguluyoruz. Hem takım halinde hem de bireysel çalışma programlarıyla sporcularımızı hazırlamaya devam ediyoruz. Hedefimiz elbette ilimize başarılı sporcular yetiştirmenin yanı sıra Türk Milli takımına sporcu verebilmek. Bu kısa zamanda olacak bir şey değil. Bizim yine de kısa bir zaman süresi zarfında iyi yol aldığımızı söyleyebilirim.” dedi.

 

Bu haber 338 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter