17 Temmuz 2019 Çarşamba
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Kepirtepelilik mesafe tanımaz!
Lüleburgaz # 06 Aralık 2018 Perşembe 09:08

Tevfik İŞÇİ

Kepirtepeliler Eğitim Vakfı tarafından 2014 yılından bu yana organize edilen ve bu yıl Edirne’de ikincisi düzenlenen Genç Kepirliler kahvaltısı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

Edirne’de Acar City Park’ta, geniş bir katılımın sağlandığı kahvaltıda KEV Başkanı Selahaddin Gül yaptığı açılış konuşmasında, Kepirtepe’nin üniversite hayatı için çok güzel hazırlık süreci olduğunu, gençlerden beklentilerinin çok çalışmaları, cumhuriyet değerlerine bağlı kalmaları ve Kepirtepe’nin adını daha iyi seviyelere taşımaya yardımcı olmaları olduğunu söyledi.

Kahvaltıda Kepirtepeliler Eğitim Vakfı Edirne Temsilcisi, Hasan Çevik ise yaptığı konuşmada, Kepirtepe’nin nasıl bir değişim sürecinden geçtiğini anlattı ve günümüzde Kepirtepe’ye sahip çıkmanın ne kadar önemli olduğunu vurguladı.

Çevik, tüm değişimlere ve yaşanan zorlu ve yıpratıcı gelişmelere rağmen Kepirtepelilik duygusunun her zaman diri kalmayı başardığını dile getirdi.

Kahvaltıya katılan Kepirtepe Okul Müdürü Halil İbrahim Toklu da burada yaptığı konuşmada, genç Kepirtepeliler başta olmak üzere kahvaltıya katılan tüm Kepirtepe mezunlarını selamlayarak, böyle güzel etkinlikler yaparak Kepirtepelileri bir araya getiren ve okula da desteğini esirgemeyen KEV’e teşekkür etti.

Okul Müdürü Halil İbrahim Toklu, tüm Kepirtepelileri 5 Mayıs 2019 Pazar günü yapılacak olan 29. Kepirtepeliler Günü’ne davet etti.

Bu haber 909 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter