21 Temmuz 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Gönül Bahçem Tavla Turnuvası başladı
Siteler Mahallesi’nde geleneksel Gönül Bahçem Tavla Turnuvası 64 yarışmacının katılımıyla başladı.
Lüleburgaz # 12 Ocak 2019 Cumartesi 07:00

Siteler Mahallesi’nde geleneksel Gönül Bahçem Tavla Turnuvası 64 yarışmacının katılımıyla başladı.

Nihan VARDAR

2013 yılından beri her yıl yapılan ve bu yıl 9’uncusu gerçekleştirilecek olan Gönül Bahçem Tavla Turnuvası, Siteler Mahallesi’ndeki Dramalılar Kıraathanesi’nde düzenlenen kura çekimi ile başladı.

64 kişinin katılımıyla eleme usulü yapılacak turnuvanın Tertip Komitesi’nde Ferhat Okumuş, Rami Başaran ve Şahin Başaran bulunuyor.

Ferhat Okumuş turnuvayla ilgili yaptığı açıklamada; “Turnuvanın amacı bölgemizde yaşayan vatandaşların birlik ve beraberliğini sağlama, hoşgörülü olma, karşılıklı sevgi ve saygı, yardımlaşma duygularını geliştirme. Aklını, cesaretini, yerinde ve zamanında doğru bir şekilde kullanabilme yeteneklerini geliştirmek” dedi.

9. Gönül Bahçem Tavla Turnuvası’nın bu yılki katılımcıları ise şöyle; Alican Ayberk, Yücel Erkal, Mehmet Küllü, Suat Okumuş, Saadettin Kurt,Hayati Okumuş, İbrahim Sınar, Vehpi Açıkgöz, Mustafa Aslan, Ferhat Okumuş, Serkan Karamanoğlu, Mustafa Karaçol, Eşref Gören, İdris Kanar, Sertan Koçarslan, Ali Öztoprak, Serdar Karatmanlı, Hasan Tiryakiözoğlu, Niyazi Özkan , Bülent Küpçü, Ulaş Erkal Nurzat Özkan, Erdem Sert, Hasan Ertin, Faik Serdal,  Ferudun, Dinçer, Halil Çeken , Mustafa Taşkın, Yusuf Sacalı, Sadık Çınar, Renah Ayar, Sezai Okumuş, Bayrak Şener, Ersan Karadeniz, Raşit Anaç, Ümit Gürsel, Yılmaz Demir, Necdet Balin, Şaban Caymaz, İsmail Aybek, Bahri Berberoğlu, Talip Türker, Fatih Çalışan, Turan Bulut, Soner Banay, Semi Taşkın, Özkan Efel, Ender Hapçıoğlu, Cemal Çavgalar, Ercan Erol, Ömer Dağ, Sedat Beydeş, Göksel Çetin, Tayyip Ateş, Mehmet Özkan, Nami Tekbıyık, Osman Uzun , Zevki Okumuş, Feyzullah Çeralp, Fatih Caymaz, Ercan Arasan, Tarık Kahveci, Can Baskın Recai Küllü.  

Bu haber 286 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter