21 Temmuz 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Başkan Gerenli gazetemizdeydi!
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetemize gelen isimlerden biri Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli oldu.
Lüleburgaz # 12 Ocak 2019 Cumartesi 07:00

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetemize gelen isimlerden biri Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli oldu.

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgaz Belediye Başkanı Murat Gerenli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

Gerenli, beraberinde Özel Kalem Müdürü Çağrı Filiz’le birlikte gerçekleştirdiği ziyarette gazetemizin kurucularından ve başyazarı Mesut Sarıoğlu ile görüştü.

Lüleburgaz Belediyesi’nin önümüzdeki 1-2 yıl içinde geçmişten gelen sorunlarını çözmek, öncelikli ihtiyaçlarını karşılamak için projeler gerçekleştireceğini belirten Gerenli; “Lüleburgaz’a olan borcumu ödemek istiyorum. Yaşadığım kent için bir şey yapıyor olmak, hizmet etmek beni çok mutlu edecektir.” dedi.

Gerenli, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ile ilgili de düşüncelerini paylaşarak; “Gazeteciler tabii ki bizleri eleştirecek, bizlere yol gösterecek. Önemli olan uyum içinde Lüleburgaz’a değer katabilmek” ifadelerini kullandı.

Mesut Sarıoğlu ise görüşmede, daha önce yazılarında ve radyo konuşmalarında da değindiği gibi Başkan Gerenli’nin yaklaşık 150 bin nüfuslu Lüleburgaz’ı yönetebilmek için yeterlilik sahibi kadrolarla çalışması gerektiğini, Lüleburgaz’ın yeterlilik anlamında iyi danışmanlar, iyi başkan yardımcıları, iyi müdürler ve teknik kadrolara ihtiyacı olduğunu söyledi.

Lüleburgaz Belediyesi’nin yönetim kadrosu en son 2016 yılının Ekim ayında Avrupa Yerel Demokrasi Haftası etkinlikleri kapsamında Başkan Emin Halebak olmadan gazetemize bir ziyaret gerçekleştirmişti.

 

Bu haber 1362 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter