21 Temmuz 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
‘Müdürler toplantısı’ bu yıl yok!
Lüleburgaz Belediyesi’nin her yıl düzenlediği ve bir önceki yılın performanslarıyla ilgili müdürlerin halka bilgi verdiği toplantının bu yıl yapılmayacağı öğrenildi.
Lüleburgaz # 12 Ocak 2019 Cumartesi 07:31

Nihan VARDAR

Lüleburgaz Belediyesi’nin her yılın Ocak ayında bir önceki yılın değerlendirmesini yaptığı toplantının bu yıl yapılmayacağı açıklandı.

Lüleburgaz Belediyesi Özel Kalem Müdürü Çağrı Filiz, 2019 yılının teması ilan edilen Atatürk’ü anma, Anlatma Ve Gençlik Yılı’nın açılışının 6 Şubat Çarşamba akşamı Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde gerçekleştirileceğini belirtti.

Filiz, Atatürk’ü Anma, Anlatma ve Gençlik Yılı temasıyla ilgili program üzerinde çalışmaya devam ettiklerini, önümüzdeki hafta sonuna doğru da program içeriğinin ve saatin netleşeceğini söyledi.

Filiz, Mart sonundaki seçimlerden sonra özellikle Nisan ayında temalı yıl odaklı çalışmaların hızlanacağını belirtti.

BU YIL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YOK!

Filiz, Lüleburgaz Belediyesi’nin her yıl düzenlediği halka açık yıl sonu değerlendirme toplantısının da bu yıl yapılmayacağını kaydetti.

Bilindiği gibi Lüleburgaz Belediyesi’nin daire müdürlerinin ve personelinin katılımıyla her yılın başında bir önceki yılın değerlendirme toplantısı yapılıyor ve müdürlükler o yılki performanslarına dair bilgiler veriyordu.  

Bu toplantının bu yıl belediye içinde belediyenin kendi personelleriyle yapılacağı öğrenildi.

 

Bu haber 994 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter