26 Mayıs 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
AK Parti 8 Kasım Mahallesi’ndeydi
AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı ve AK Parti Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Akın Kamacı 8 Kasım Mahallesi’nde seçim çalışmasında bulundu.
Lüleburgaz # 14 Mart 2019 Perşembe 09:06

Tansu Edip GÖKBUDAK

31 Mart Yerel Seçimleri'ne 17 gün kala siyasi partilerin çalışmaları da hızlandı. Partiler gündüz gerçekleştirdikleri vatandaş ziyaretlerine gece mahalle ziyaretlerini de ekledi.

Son olarak AK Parti'nin Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Akın Kamacı, AK Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Tanzer Koç ile beraberindeki heyet 8 Kasım Mahallesi’ni ziyaret etti.

Mahalle kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Lüleburgaz için gerçekleştirecekleri projeleri anlattı.

FATİH CADDESİ TRAFİĞE AÇILACAK

Akın Kamacı vatandaşlarla yaptığı görüşmede gözlemlediği en büyük sorunun otopark ve şehir içi trafik olduğunu belirterek; "Vatandaşlara projelerimiz arasında yer alan Fatih Caddesi’ni trafiğe tekrar açma projemizi ilettik. Hepsi bu projemize olumlu baktı. Bunun yanı sıra kente kazandıracağımız otoparklarla vatandaşların park sorununu ortadan kaldıracağız. Fakat ilk yapacağımız iş Fatih Caddesi'ni tekrar trafiğe açmak olacak. Lüleburgaz'a giren şehir merkezine girmeden yoluna devam ediyor. Bu kent içi ekonomik yaşantıyı da olumsuz etkiliyor" şeklinde konuştu. 

 

 

Bu haber 253 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter