26 Mayıs 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
CHP köy gezilerine başladı
CHP Lüleburgaz İlçe Örgütü, İl Genel Meclisi Üyesi adaylarına destek amacıyla köy gezilerine başladı. CHP’lilerin ilk durağı Alacaoğlu, Oklalı, Düğüncübaşı ve Çengelli oldu.
Lüleburgaz # 14 Mart 2019 Perşembe 09:07

Uğurcan KARAOĞLU

Lüleburgaz CHP İlçe Örgütü, seçim çalışmaları kapsamında İl Genel Meclisi Üyesi Adaylarını tanıtmak için Lüleburgaz’ın köylerini gezmeye başladı.

12 Mart Salı akşamı köy ziyaretleri kapsamında ilk olarak Alacaoğlu, Oklalı, Düğüncübaşı ve Çengelli köylerine giden CHP’liler, köy kahvehanelerini dolaşarak köy halkı ile bir araya geldiler ve İl Genel Meclis, Üyesi Adaylarını tanıtıp oy istediler.

 CHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Bülent Metin köy kahvelerinde yaptığı konuşmada; “Nilüfer Erol, Saygun Ersin, Yeşim Girgin, Zeki Akın ve Erdin Kurt İl Genel Meclis Üyesi Adaylarımızdır. 31 Mart’ta inşallah 5-0 yapıp, Lüleburgaz’ı Kırklareli’de bu değerli meclis üyesi adaylarımız ile temsil edeceğiz. Bizim sizlerden istediğimiz bu seçimlerde CHP İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını desteklemeniz. Onun arkasından da her yıl Kasım ayında yaptıkları gibi bütçe ayırarak köylere hizmet bedeli adı altında yollar, su, kanalizasyon ve diğer ne eksikler varsa giderilmesini sağlayacaklardır. Meclise ne kadar güçlü girersek yardım alma noktasında da, karar verme noktasında da bu gücümüzü hissettirip sizlere daha fazla hizmet verilmesini sağlamamız gerekiyor. O yüzden de önce köylerden başladık inşallah hayırlısı olur.” dedi.

VEKİL DE KATILDI

Aday tanıtımına devam eden CHP’li gruba  Alacaoğlu köyüne yeni geldiklerinde Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan da katıldı.

Kayan, köylülere hem Türkiye’nin güncel siyasetinden bahsetti hem de İl Genel Meclis Üyesi Adaylarını tanıtıp oy istedi.

 

 

 

 

Bu haber 348 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter