20 Eylül 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
“Güzel mahalleye eksiksiz hizmet yakışır”
Lüleburgaz Zafer Mahallesi Muhtar Adayı Gürcan Kanmaz, Lüleburgaz’ın en güzel yerleşim yerlerinden olan bölgenin gerekli hizmetleri alamadığını belirtip, takipçisi olacağını söyledi.
Lüleburgaz # 14 Mart 2019 Perşembe 09:11

Çınar TÜRKMEN

Lüleburgaz Zafer Mahallesi muhtar adaylarından Gürcan Kanmaz, neden muhtar adayı olduğu ve mahallesi için düşündüğü projeleri gazetemize açıkladı.

Kanmaz, Zafer Mahallesi’nin Lüleburgaz’ın en güzel yerleşim yerlerinden birisi olmasına rağmen gerekli hizmeti alamaması sebebi ile muhtarlığa aday olduğunu belirterek; “Mahalle halkımızdan gelen tüm taleplerin ekibimle birlikte takipçisi olacağız” dedi.

Kanmaz yaptığı açıklamada; “Bazı hizmetlerin mahallemize tam olarak getirilemediğini düşünüyorum. Mahallemizin gerek nüfus, gerekse yaşam alanları bakımından Lüleburgaz ilçemizin en güzel yerleşim yerlerinden birisi olmasına rağmen gerekli hizmetleri alamaması sebebi ile muhtarlığa aday oldum” diye konuştu.

TESPİT EDİLEN SORUNLAR VE ÇÖZÜMLERİ HAZIR!

Mahallede tespit ettiği bazı eksiklikleri ve çözümlerini sıralayan Kanmaz; “Mahallemizin başlıca sorunu olan sokak hayvanları ile ilgili hayvan severler ile birlikte Belediye ile ortak çalışmalar yapılacaktır. Mahallemizde Minibüs bekleme durağı yok, bununla ilgili çalışmalar yapılacak. Mahallemizdeki yeni yapılaşmadan dolayı kaldırımlar yürünemeyecek durumda, kaldırımların spor yapanları da memnun edecek şekilde düzeltilmesi için girişimlere başlanacak. Mahalle sakinlerimizin muhtarlığımıza daha hızlı ulaşmasını sağlamak için sosyal medya hesapları oluşturulacak. Düzenli olarak mahalle toplantıları düzenlenerek,  mahallemizde oturan insanların birbirleri ile iletişimleri artırılacak. Sosyal yardım kampanyaları ile gerçek ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştırılacak. Mahalle halkımızın ibadetlerini gerçekleştirecekleri cami yapılması için Kaymakamlık, Müftülük ve Belediye ile çalışmalar yapılacaktır. Yapılan hizmetlerde hiçbir ayrım yapılmayacaktır. Bu eksiklikler haricinde mahalle halkımızdan gelen tüm taleplerin ekibimle birlikte takipçisi olacağımızı bildirerek onların oylarına talip olduğumuzu belirtiyor ve diğer adaylara başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Kanmaz’ın İhtiyar heyeti listesinde Erdoğan Aktürk ( Emekli Astsubay ), Derya Aybar (Gıda Teknikeri), Suna Güler (Muhasebeci), Murat Gülten (Esnaf), Cevdet Evren Kara (Yönetici), Olcay Öz (Esnaf), Serkan Özer (Teknisyen), Davut Türkdoğan (Emekli İşçi) yer alıyor.

GÜRCAN KANMAZ KİMDİR?

30 Ekim 1977 Lüleburgaz doğumlu olan Gürcan Kanmaz, Lüleburgaz Endüstri Meslek Lisesi Mobilya bölümü mezunu.

Kanmaz halen Lüleburgaz Devlet Hastanesi Taksi durağında işletmeci olarak çalışmakta.

Evli olan Kanmaz, Ulus ve Doruk adında iki çocuk babası.

 

 

 

Bu haber 1074 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter