20 Eylül 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
KTSO üyelerine istihdam seferberliği daveti
Lüleburgaz # 14 Mart 2019 Perşembe 09:13

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanlığı “Burası Kırklareli Burada İş Var” sloganı ile Kırklareli’deki tüm işverenleri “İstihdam Seferberliği”ne destek olmaya davet etti.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) organizasyonunda; Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürlüğü ile İş-Kur Kırklareli İl Müdürlüğü tarafından Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri’ni “İstihdam Seferberliği” konusunda bilgilendirmek üzere Salı günü saat 18.00’de toplantı düzenlendi.

Toplantıya; Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İsmail Hakkı, Oda Yönetim ve Meclis Üyeleri, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürü Av. Tahsin Halcı, Müdür Yardımcısı Şenol Genel ile İş-Kur Kırklareli İl Müdürü Aytaç Babalıoğullu katıldı.

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Soner Ilık; “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla İstihdam Seferberliği 2019 kampanyası başlatıldı. “İstihdam Seferberliği 2019” kapsamında iş dünyamıza, girişimcilerimize 8 farklı teşvik sunuluyor ve bunları pek çoğu tarihi destekler şeklinde. Tüm bu teşviklere ilişkin tüm detaylara istihdamseferberligi.org adresinden ulaşabilmek mümkün. Buradan iş dünyasına çağrıda bulunuyorum. Gelin bu tarihi teşvikten yararlanın. Böyle bir teşviki hayata geçirdiği için hükümetimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdürü Av. Tahsin Halcı’nın konuşmasının ardından Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Kırklareli İl Müdür Yardımcısı Şenol Genel ile İş-Kur Kırklareli İl Müdürü Aytaç Babalıoğullu başlatılan “İstihdam Seferberliği” ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

 

 

 

Bu haber 276 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter