24 Ağustos 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Trakya Eczacılık Günleri 30 Nisan’da
Tekirdağ # 08 Nisan 2019 Pazartesi 08:58

3. Trakya Eczacılık Günleri, 30 Nisan-1 Mayıs 2019 tarihlerinde Edirne Margi Otel’de düzenlenecek.

3. Trakya Eczacılık Günleri hakkında bilgi veren Edirne Eczacı Odası Başkanı Cenk Kes; “2017 yılında Tekirdağ’da, 2018 yılında Kırklareli’de gerçekleştirdiğimiz Trakya Eczacılık Günleri’ni bu yıl 30 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’de faaliyet gösteren meslektaşlarımızın katılımıyla Edirne’de gerçekleştiriyoruz. Sağlık ve ilaç alanının temel paydaşı olan biz eczacılar, bu tür organizasyonlarla mesleki anlamda bilgi dağarcığımızı zenginleştirirken, güncel yaklaşımları da öğrenme fırsatı buluyoruz. Bu buluşmada ilk gün düzenleyeceğimiz panelle dünyadaki ekonomik gelişmelerin ülkemize ve mesleğimize  yansımalarını ve mesleğimizde son zamanlarda yaşanan gelişmeleri  ele alacağız. İkinci gün, eczacının  hem ilaç alanında hem de ilaç dışı ürünlerde  danışmanlık rolünü ön plana çıkarmaya yönelik oturumlar gerçekleştireceğiz. Buradaki temel amacımız eczacının  meslek icra ederken hastanın günümüzdeki değişen taleplerine cevap verebilme yetisini ve bilgisini en üst seviyeye çekebilmektir” dedi.

Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli Eczacı Odalarının üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilecek 3. Trakya Eczacılık Günleri’nde Türk Eczacılar Birliği Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak, Trakya Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden Prof. Dr. İsmail Sadi Uzunoğlu ve TEB Bireysel Bankacılık Mevduat ve Yatırım Ürünleri Pazarlama Müdürü İlker Göktaş konuşmacı olarak katılacak.

3. Trakya Eczacılık Günleri’nde Türk Meme Vakfı Başkanı Dr. Can Gürbüz, Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Klinik Eczacılık Bilim Dalı’ndan Prof. Dr. Mesut Sancar konferanslar verecek.

 

Bu haber 1108 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter