26 Mayıs 2019 Pazar
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
4-9 MAYIS MAÇ PROGRAMI
Spor # 04 Mayıs 2019 Cumartesi 07:51

4 MAYIS 2019 CUMARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 K.Eli Doğuşspor-Demirköyspor                                               U-12 B-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

14.00 B.Karıştıranspor-Trakya Fenerspor                                        U-12 A-Grubu

16.00 Ahmetbey Güvenspor-Trakya Fenerspor                                U-16 Ligi

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

15.30 Babaeskispor-Babaeski 39 Gençlikspor                                  U-12 B-Grubu

17.00 Lüleburgaz Atletikspor-Kırklareli Doğuşspor                          U-14 Play-Off             Yarı Final

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

14.15 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Kentspor                                U-12 A-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

15.30 Vizespor-Kavaklıspor                                                              U-13 A-Grubu

 

5 MAYIS 2019 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Vizeacarspor-Babaeskispor                                                    U-14 Play-Off             Yarı Final

14.30 Karahıdırspor-Geleceğin Yıldızlarıspor                                              2.Amatör B-Grubu

16.30 K.Eli Doğuşspor-Kaynarca Gençlikspor                                   U-13 A-Grubu

 

KAVAKLI SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Kavaklıspor-Vizespor                                                              U-12 B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Sinanlı Gençler Gücüspor-Osmancık Gençlikspor                  2.Amatör A-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SAHASI

12.30 Düğüncülü Çiçekspor-Karakoçspor                                         2.Amatör A-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

12.00 Eskitaşlıspor-Vizeacarspor                                                      2.Amatör A-Grubu     

14.00 Ovacık Gençlikspor-Hamitabatspor                                       2.Amatör A-Grubu   

16.00 Düğüncübaşıspor-Alpullu Gençlikspor                                               2.Amatör B-Grubu     

 

6 MAYIS 2019 PAZARTESİ

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Kentspor-Lüleburgazspor                                                        U-12 A-Grubu            (KÜÇÜK SAHA)

18.30 L.Burgaz Atletikspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor              U-16 Ligi

 

7 MAYIS 2019 SALI

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Trakya Fenerspor-Yıldırımspor                                                          U-12 A-Grubu

 

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Demirköyspor-Kavaklıspor                                                     U-12 B-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Vizeacarspor-Babaeski 39 Gençlikspor                                  U-13 A-Grubu

 

8 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Kırklareli Doğuşspor-Kofçaz Serhatspor                                 U-13 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Trakya Turgutbey Gençlikspor-L.Burgaz Atletikspor              U-13 B-Grubu

 

EVRENSEKİZ SAHASI

18.00 Evrenspor-Lüleburgazspor                                                      U-16 Ligi

 

9 MAYIS 2019 PERŞEMBE

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 L.Burgaz Atletikspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor              U-12 A-Grubu             (KÜÇÜK SAHA)

18.30 Yıldırımspor-Trakya Fenerspor                                                          U-13 B-Grubu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 463 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter