24 Ağustos 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
11-16 MAYIS MAÇ PROGRAMI
Spor # 11 Mayıs 2019 Cumartesi 07:52

11 MAYIS 2019 CUMARTESİ

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Demirköyspor-Babaeskispor                                                                        12 B-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Lüleburgaz Atletikspor-Ahmetbey Güvenspor                                     U-16 Ligi

15.00 Trakya Fenerspor-Lüleburgazspor                                                                             U-16 Ligi

17.00 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Evrenspor                                                               U-16 Ligi

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

12.15 Lüleburgazspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                                     U-12 A-Grubu

14.30 Kentspor-Yıldırımspor                                                                                     U-12 A-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Vizeacarspor-Kaynarca Gençlikspor                                                          U-13 A-Grubu

16.30 Vizespor-Kırklareli Doğuşspor                                                                      U-12 B-Grubu

 

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

15.00 Pehlivanköyspor-Kavaklıspor                                                                       U-12 B-Grubu

 

12 MAYIS 2019 PAZAR

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Kayaspor-Osmancık Gençlikspor                                                                 2.Amatör A-Grubu

15.00 Karakoçspor-Sinanlı Gençlergücüspor                                                      2.Amatör A-Grubu

17.00 Lüleburgaz Atletikspor-Vizeacarspor                                                        U-14 Play-Off                                   FİNAL   

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

14.30 Babaeski 39 Gençlikspor-Demirköyspor                                                   U-12 B-Grubu

16.00 Alpullu Gençlikspor-Hürriyetspor                                                                               2.Amatör B-Grubu

 

İSTASYON SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Geleceğin Yıldızlarıspor-Eskitaşlıspor                                                         2.Amatör B-Grubu

15.00 Hamitabatspor-Düğüncülü Çiçekspor                                                       2.Amatör A-Grubu

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

13.00 Vizeacarspor-Düğüncübaşıspor                                                                   2.Amatör B-Grubu    

15.00 Vizespor-Kofçaz Serhatspor                                                                         U-13 A-Grubu

 

13 MAYIS 2019 PAZARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Kırklareli Doğuşspor-Kavaklıspor                                                                 U-13 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Yıldırımspor-B.Karıştıranspor                                                                        U-13 B-Grubu

 

14 MAYIS 2019 SALI

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 B.Karıştıranspor-Kentspor                                                                             U-12 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.30 Trakya Fenerspor-Lüleburgaz Atletikspor                                                               U-12 A-Grubu

 

 

15 MAYIS 2019 ÇARŞAMBA

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Kofçaz Serhatspor-Kırklareli Doğuşspor                                                   U-13 A-Grubu

 

KAVAKLI SENTETİK ÇİM SAHA

18.30 Kavaklıspor-Vizeacarspor                                                                                              U-13 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.15 Lüleburgaz Atletikspor-Kentspor                                                                U-13 B-Grubu

18.45 Trakya Fenerspor-Lüleburgazspor                                                                             U-13 B-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

18.30 B.Karıştıranspor-Yıldırımspor                                                                        U-13 B-Grubu

 

PINARHİSAR SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Kaynarca Gençlikspor-Babaeski 39 Gençlikspor                                    U-13 A-Grubu

 

16 MAYIS 2019 PERŞEMBE

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Babaeskispor-Vizespor                                                                                   U-12 B-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Yıldırımspor-Lüleburgazspor                                                                         U-12 A-Grubu

 

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Kırklareli Doğuşspor-Pehlivanköyspor                                                      U-12 B-Grubu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber 528 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter