24 Ağustos 2019 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
CHP’den İmamoğlu’na bağış
CHP Babaeski İlçe Örgütü üyeleri, Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına bağışta bulundu.
Kırklareli # 16 Mayıs 2019 Perşembe 07:40

Metin KARAKUŞ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Babaeski İlçe Örgütü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için düzenlenen Seçim Kampanyası’na bağışta bulundu.

Parti binasında düzenlenen haftalık toplantıya; Babaeski Belediye Başkanı Av. Abdullah Hacı, CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, CHP Babaeski İlçe Kadın Kolları Başkanı Gül Bingöl, Karahalil Belediye Başkanı Aykut Yakut, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sebahattin Öner, Kent Konseyi Başkanı Selim Tuna, CHP’li İl Genel Meclis Üyeleri, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve partili Üyeler katıldı.

İlçe Başkanı Mutlu, burada yaptığı konuşmada; “Bildiğiniz gibi YSK’nın aldığı akıl ve hukuk dışı kararla İstanbul’da 23 Haziran Pazar günü yeniden seçime gidiyoruz. Seçmen iradesine yönelik bu büyük haksızlığın başka bir boyutu daha var. 23 Haziran seçiminde partiler hazine yardımı alamayacak. İktidar partisi için bunun hiç önemi yok. Çünkü devletin bütün olanakları emirlerinde ancak gücünü halktan alanlar için ciddi bir engel. Bu durumun farkında olan binlerce vatandaşımız “İmamoğlu Seçim Kampanyası’na” bağışta bulunmak istediklerini ısrarla belirtiyorlar. Bu vatandaşlarımızın her birine yürekten teşekkür ediyoruz. Bu sıcak dostluk ve dayanışma talepleri doğrultusunda kampanya için banka hesap numaraları belirlenmiş ve bağışta süreci başlatılmıştır. Yapılacak bağışın hiç kimse için yük olmamasını diliyoruz. Kişi başı 20 TL tutarındaki bir bağış tüm gönülleri fethetmeye yetecektir. Bağışların üst limiti yasa gereği 54 bin TL olarak belirlenmiştir. Birlik beraberlik ve dayanışma ile “Her şey daha güzel olacak” dedi.

CHP Babaeski İlçe Örgütü Yönetimi ve üyeler daha sonra, Halk Bankası ve İş Bankası Babaeski Şubelerine toplu olarak giderek, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun Seçim Kampanyası’na bağışta bulundular.

 

 

Bu haber 529 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter