20 Eylül 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
T.C. LÜLEBURGAZ 2. İCRA DAİRESİ 2018/161 TLMT.
Resmi İlanlar # 21 Mayıs 2019 Salı 07:47

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :

1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri                    : Kırklareli İli, Lüleburgaz İlçesi, Kurtuluş Mahallesi, 1325 Ada, 2 Parsel noda tapuya kayıtlı, B Blok, 3.Kat, 15 nolu Nolu Bağımsız Bölüm, mesken niteliğindeki taşınmazın tamamı satılacaktır. Hali hazırda taşınmaz Kurtuluş mahallesi sınırlarındadır. Şehir merkezine 2007 m uzaklıktadır. Ulaşım minibüs hatlarıyla ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Özgürlük caddesine ve Eskibedir Caddesine cephesi bulunmaktadır. Eskibedir caddesinden güney yönde 50 m uzaklıkta Yeni hükümet Konağı Binası bulunmaktadır. Çevresinde birçok lüks konut projeleri vardır. Ana binanın çatısı marsilya tipi kiremit ile kaplıdır. Dış cephe duvarları sıvalı ve boyalıdır. Daire 3 oda 1 salon, mutfak, banyo ve koridordan oluşmaktadır. Yüzölçümü 120 m2 'dir. Ana binanın güneydoğu cephesinde yer almaktadır. Daire giriş kapısı çelik, pencere doğramaları PVC'dir. Odaların zemin kaplamaları laminant, ıslak zeminler ve koridor kaplaması seramiktir. Duvarlar boyalıdır. SATIŞ PEŞİN PARA İLEDİR. İNTERNET TEKLİFTE BULUNANLAR TEKLİF ETTİKLERİ TUTARIN TAMAMINI MÜDÜRLÜĞÜMÜZ EMANET KASA HESABINA DEPO ETMEK ZORUNDADIRLAR.

Adresi                          : Kurtuluş mah.Özgürlük cad.No:72 B Blok No:15 Lüleburgaz

İmar Durumu             : Lüleburgaz belediyesi İmar bölümünden alınan belgeye göre ayrık nizam , 4 katlı, % 25 taan alanlı, konut bölgesi İmar Plan Fonksiyonuna sahiptir. Taşınmaz her türlü alt yapı ve üst yapı hizmetlerinden faydalanmaktadır.               Kaydındaki Şerhler    : Tapu kaydındaki gibidir.

Kıymeti                        : 314.614,69 TL, KDV Oranı         : %1, Yüzölçümü      : 120 m2  , Arsa Payı            : 25/800

1. Satış Günü              : 14/06/2019 günü 10:30 - 10:35 arası, 2. Satış Günü       :

Satış Yeri                     : 2.İcra Müdürlüğü - Lüleburgaz Adalet Sarayı Zemin Kat LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

             Satış şartları :

             1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirdeBöyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir. SATIŞ PEŞİN PARA İLEDİR.

             2- SATIŞ PEŞİN PARA İLEDİR. İNTERNET TEKLİFTE BULUNANLAR TEKLİF ETTİKLERİ TUTARIN TAMAMINI MÜDÜRLÜĞÜMÜZ EMANET KASA HESABINA DEPO ETMEK ZORUNDADIRLAR. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir. (Alacakları rehinli olan alacaklıların satış tutarı üzerinden rüçhan hakları vardır. Gümrük resmi ve akar vergisi gibi Devlet tekliflerinden muayyen eşya ve akardan alınması lazım gelen resim ve vergi, rehinli alacaklardan sonra gelir.)

             3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.

             4- Satış bedeli hemenödenmezse İhale alıcısının teklifi satış tutanağına geçirilmez.

             5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

             6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2018/161 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur.15/05/2019

 

 

 

Bu haber 358 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter