20 Eylül 2019 Cuma
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Liglerin panoraması
Lüleburgaz’da devam eden futbol liglerinde sona gelinirken kazanan kulüpler yavaş yavaş belli olmaya başladı.
Spor # 27 Mayıs 2019 Pazartesi 07:54

Uğurcan KARAOĞLU

Lüleburgaz’da devam eden 2. Amatör Lig, U-16 ligi, U-13 ligi ve U-12 liglerindeki sıralamada kimi kulüpler yerlerini korurken kimi yer değiştirdi. Son haftalara girilen bazı liglerde de şampiyon olacak takımlar garantilendi.

2. AMATÖR LİG PUAN DURUMU

2. Amatör Lig 11. Hafta Puan Durumu’nda Ovacık Gençlikspor lig başlangıcından beri liderliğini 33 puan ile korumaya devam ediyor. Ovacık Gençlikspor’u 2’nci sırada bulunan Hamitabatspor 25 puanla takip ediyor. Ligin 3’üncü sırasında ise son oynadıkları Kayaspor müsabakasında 4-2 kazanıp 3 puanı elde eden 17 puanlı Osmancık Gençlikspor bulunuyor. Ligin 4’üncü sırasına gerileyen ve son maçında Osmancık Gençlikspor’a 4-2 yenilen Kayaspor 15 puan ile bulunuyor. Ligin 5’inci sırasında 13 puan ile Sinanlı Gençlik Gücüspor bulunuyor. Sinanlı Genlikspor’u 1 puan fark ile 12 puanla Karakoçspor takip ediyor. Aynı puan ile ligin 7. sırasında Düğüncülü Çiçekspor bulunuyor. Ligin son sırasında ise 0 puan ile Özerspor yer alıyor.

U-16 ŞAMPİYONU BELLİ OLDU

U-16 futbol liginde ise 1’inci sırada 25 puan ile bulunan Lüleburgazspor şampiyonluğu garantilendi. Son maçların oynandığı ligde Lüleburgazspor’u 22 puan ile 2’nci sırada bulunan Lüleburgaz Atletikspor takip ediyor. Trakya Fenerspor ise listenin 3’üncü sırasında 15 puan ile yer alıyor. Listenin 4’üncü sırasında ise 12 puan ile Evrenspor bulunuyor. Puan tablosunun 5’inci sırasında 9 puan ile Trakya Turgutbey Gençlikspor yer alıyor. Ligin sonuncu takımı ise 0 puan ile Ahmetbey Güvenspor oldu.

U-13 LİGİ PUAN DURUMU

U-13 futbol liginin 10’uncu haftasında ise 1’inci sırada 18 puan ile Lüleburgaz Atletikspor bulunuyor. Atletikspor’u ise aynı puanla 2’inci sırada Trakya Fenerspor takip ediyor. 3’üncü sırasında ise 12 puan ile Yıldırımspor, Atletikspor ve Trakya Fenerspor takip ediyor. Ligin 4’üncü sırasında ise 10 puan ile Büyükkarıştıranspor yer alıyor. Ligin 5’inci sırasında 7 puan ile Lüleburgazspor bulunurken, 6’ncı sırasında Cumartesi günü oynanan maçta Yıldırımspor’u yenerek 6 puana yükselen Kentspor bulunuyor. Listenin sonunda ise 4 puan Trakya Turgutbey Gençlikspor bulunuyor.*

U-12 LİGİ PUAN DURUMU

U-12 futbol liginde ise 8. Hafta Puan Durumunda listenin 1’inci sırasında 16 puan ile Trakya Fenerspor bulunuyor. Trakya Fenerspor’u 13 puan ile Lüleburgazspor takip ediyor. Listenin 3’üncü sırasında 12 puan ile Yıldırımspor yer alıyor. Yıldırımspor’u ise 7 puan ile Kentspor takip 4’üncü olarak takip ediyor. Kentspor’u 1 puan fark ile 6 puanla Büyükkarıştıranspor takip ediyor. Listenin 6’ncı sırasında ise 3 puanla Lüleburgaz Atletikspor bulunuyor. Listenin sonuncu sırasında ise 1 puan ile Trakya Turgutbey Gençlikspor bulunuyor.

*U-13 Ligi puan tablosu Kentspor ve Yıldırımspor maçı oynanmadan önce hazırlandığı için, Cumartesi oynanan bu maçların sonucu tabloda yer almamıştır.

Bu haber 842 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter