30 Mayıs 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
İlk mezunlar uğurlandı
Kırklareli # 12 Haziran 2019 Çarşamba 06:49

Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sosyal Bilimler Lisesi ilk mezunlarını verdi.

10 Haziran Pazartesi günü saat 16.00’da okul bahçesinde düzenlenen ilk Mezuniyet Töreni'ne

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cahit Akın, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kerim Sanık, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık ile Başkan Yardımcısı Serkan Keser de katılarak 48 öğrencinin mutluluğunu paylaştılar.

Törende Okul Müdürü Aydın Kesici’nin konuşmasının ardından, Bayrak ve Flama Teslim Töreni gerçekleştirildi. Okul Birincisi Zeynep Kaan da bir konuşma yaparak, mezuniyet kütüğüne mezun öğrenciler adına amblem çaktı.

Kırklareli İl Milli Eğitim Müdür Vekili Cahit Akın’ın Okul Birincisi Zeynep Kaan’a Plaket vermesinin ardından mezun olan öğrencilere sınıf öğretmenleri tarafından Mezuniyet Belgeleri’nin verilmesi ve mezun olan öğrencilerin keplerini havaya atması ile tören sona erdi.

“ÜLKEMİZİN UMUDU VE GÜVENCESİ SİZLERSİNİZ”

Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık, Kırklareli Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Sosyal Bilimler Lisesi'nden mezun olan öğrencilerimize meslek hayatlarında başarılar dileyerek; “Sizlerden dürüst, çalışkan, sevgi dolu, adil iyi bir insan, değer ve tutumlara bağlı olmanızı istiyorum. Ülkemizin umudu ve güvencesi sizlersiniz. Bu gerçeği Ulu Önder Atatürk; “Bütün umudum gençliktedir” diyerek ülkeyi ve bütün değerlerini gençlere emanet ederek göstermiştir. İnanıyorum ki; sizler de umutları ve güveni boşa çıkarmayacak ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyine çıkaracaksınız. Bilim ve teknolojik gelişmeleri izleyecek, o gelişmeleri öğrenerek milletimizin değerli evlatlarına hizmet olarak sunacaksınız. Buna bütün kalbimle inanıyorum.
Ülkemizin geleceği siz değerli gençlerimizin bundan sonraki her başarısı gurur kaynağımız olacaktır.

Öğrencilerimizden bu yıl mezun olacaklara meslek hayatlarında başarılar diler, öğrenime devam eden öğrencilerimize de derslerinde başarılar dilerim” dedi.

 

Bu haber 601 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter