06 Haziran 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
72 mezun yuvadan uçtu!
Lüleburgaz Genç Değişim Lisesi’nin 72 öğrencisi düzenlenen törenle mezuniyet sevincini yaşadı. Okulun 2018-2019 eğitim öğretim yılı birincisi Doğa Seray Terzi oldu.
Lüleburgaz # 12 Haziran 2019 Çarşamba 07:50

Uğurcan KARAOĞLU

Lüleburgaz Genç Değişim Lisesi, 4’üncü mezunlarını renkli görüntülerle uğurladı.

Okulun Mezuniyet Töreni, 10 Haziran Pazartesi günü saat 18.30’da Lüleburgaz Aqua Park’ta gerçekleştirildi.

Renkli görüntülerin oluştuğu törende Okul Müdürü İclal Erol’un açılış konuşmasının ardından öğrencilerin hazırladığı dans gösterisi sahnelendi.

Okul Müdürü İclal Erol konuşmasında gençlere seslenerek; “Bugün yaşadığınız mezuniyet, bir başka atılımın başlangıcıdır. Sizleri gelecekte başarı ile okulumuzun, bizleri ve ailelerinizi en iyi şekilde temsil edeceğiniz inancım tamdır. İyi birer öğrenci olma sınavınız artık bitiyor. İyi birer insan olabilmek için gerekenleri öğrenme zamanınız geldi. Ama hayatın sadece sınavdan ibaret olmadığını, bir toplum için herkese görevler düştüğünü bilin ve sakın unutmayın. Her mezuniyet yeni bir başlangıçtır. Yeni başlangıçlarınız hep güzel olsun ve size mutluluk getirsin. Saygıdeğer misafirlerimiz bu kıymetli günde vakitlerinizi ayırarak, bizleri ve çocuklarınızı yalnız bırakmayıp, onurlandırdığınız için çok teşekkür ediyorum.” dedi.

SPOR DALINDA DERECE ALAN ÖĞRENCİLERE ÖDÜLLERİ VERİLDİ

Törende, Okullar arası Futsal Yarışmasında derece alan öğrenciler, Ahmet Yusuf Benzer, Oğuzhan San, Burhan Tekinay, Burkan Korkmaz, Ahmet Can Bilir, Göktuğ Arda Öz, Ali Emir Yolalan, Kutay Akıncıer, Çetin Hacet, Barış Baykan, Emir Saygın, Berkay Karakaş ve Miraç Sina ödüllerini Coğrafya Öğretmeni Öner Özdilek’ten aldı.

Voleybol dalında derece alan öğrencilerden, Ayça Sultan Erol, Zehra Turpar, Merve Kalkan, Kardelen Dinçer, Merve Okumuş, Yaren Koç, Elif Aytekin, İrem Demircan ve Feyza Menekşe’ye ödülleri okulun Rehber Öğretmeni Mine Mete tarafından verildi.

Hip-Hop dalında aldığı 5.’lik ile gurur yaşatan Zeki Gündüz’e de madalyası okulun Tarih Öğretmeni Birşen Yurtseven tarafından verildi.

Liseler arası karma resim sergisinde derece alan öğrenciler Şahika Akbulut, Gökberk Utku Merter, Rukiye Ergin, Ceren Divrik, Şule Baydur, Kübra Çakın, İdil Özgür, Gaye Kızıl, Kayra Erginer, İlayda Nadaroğlu, Begüm Özkan ve Dilan Vurgun’a ödülleri Resim Öğretmeni Evrim Köse tarafından verildi.

PROJELERİ BAŞARALI OLAN ÖĞRENCİLER

Trakya kalkınma Ajansı işbirliği ile düzenlenen ‘Bir Fikrim Var’ projesinin finalinde 163 proje arasından ilk 50’ye kalıp derece alan Şahika Akbulut, Fatih Akın, Hazar Ertuğrul İkizler ve Can Özkan’a ödüllerini okulun Biyoloji Öğretmeni Ecem Ünal tarafından verildi. Geleceğin Yıldız Girişimcileri ‘Bir Fikrim Var’ projesinde  ‘Ayraç’ projesi ile okulunu temsil eden Fatih Akın, Zehra Turpar, İzgi Kalı, Emir Saygın, Miraç Sina Can ve Korcan Sancaktaroğlu’na ödüllerini okulun Fizik Öğretmeni Sevim Burçin Şeremet tarafından verildi. Türkçe Eğitim Konuşma Etkinliğinde okulunu temsil eden Emrah Adal ve Öykü Yağmur, okulu çeşitli dergi ve gazetelerde yayınlanan yazıları ile gururlandıran Bilge Naz’a ödüllerini okulun Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Damla Ergene tarafından verildi.

OKUL BİRİNCİSİ DOĞA SERAY TERZİ

Okulun 2018-2019 eğitim öğretim yılı 3.’sü olan Dilan Vurgun’a plaketini okulun Biyoloji Öğretmeni Ayşe Gündüz tarafından verildi.

Okul 2.’si Sude İnan’a ise plaketini okulun Matematik Öğretmeni İlker Özkan verdi.

Okul 1.’si Doğa Seray Terzi’ye ise plaketi okulun Fizik Öğretmeni Kemal Burak Berberoğulları tarafından verildi.

Doğa Seray Terzi daha sonra Yaş kütüğüne isminin yazılı olduğu plaketi çaktı.

Bayrak devir teslim töreninde okulun 1.’si ve 12. sınıf öğrencisi Doğa Seray Terzi bayrağı 11. sınıf öğrencisi Ayça Sultan Erol’a teslim etti.

Ödül ve bayrak devir teslimi törenlerinden sonra mezun olan 72 öğrenci keplerini atarak eğlendi.

Bu haber 1161 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter