23 Ocak 2020 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Futbol sevgisi babadan oğla miras
2017-2018 sezonunda Büyükkarıştıranspor’da görev yapan tecrübeli file bekçisi Samet Özhan; “Çocuklarımla aynı sahada futbol oynayana kadar futbolu bırakmayı düşünmüyorum” dedi.
Spor # 19 Haziran 2019 Çarşamba 07:51

Çınar TÜRKMEN

2017-2018 sezonunda Büyükkarıştıranspor’da görev yapan tecrübeli file bekçisi Samet Özhan’ın 5 yaşındaki oğlu Aras da babasının izinden gidiyor.

Lüleburgaz’da faaliyet gösteren Altınordu futbol okulunda antrenmanlara çıkan Aras Özhan’ı babası Samet Özhan bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Aile boyu futbol tutkusunu “Babadan oğla miras bu sevda” diye özetleyen kaleci Samet Özhan, oğlu Aras’ın da gol yollarında etkili bir futbolcu olma yolunda ilerlediğini söyledi.

2018 yılında ikiz evlatları Ömer ve Yusuf’un dünyaya gelmesinin ardından futbola ara veren Samet Özhan, Altınordu’da tecrübeli hocalar Azat Bilen, Mahmut Engin, Hamdi Cengiz ve Kerem Pekuz’un görev yaptığını Hamdi Cengiz’in aynı zamanda kendi hocası olduğunu Mahmut Engin’le de Adaletspor’da birlikte çalışma fırsatı bulduğunu belirtti.

“ÇOCUKLARIMLA AYNI SAHADA OYNAYANA KADAR…”

Öte yandan Samet Özhan, ikiz evlatları Ömer ve Yusuf’un da futbol oynamasını istediğini belirterek şimdiden hangi takıma göz kırptıklarını açıkladı.

Özhan; “Celaliyespor kulübü başkanı Ediz Fidan’a söz verdim. İkizlerin aynı takımda olmasını destekliyor. Çocuklarımla aynı sahada futbol oynayana kadar futbolu bırakmayı düşünmüyorum” dedi.

 

 

 

Bu haber 1175 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter