17 Eylül 2019 Salı
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
22-28 HAZİRAN MAÇ PROGRAMI
Spor # 21 Haziran 2019 Cuma 07:35

22 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

PEHLİVANKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Pehlivanköyspor-Kırklareli Doğuşspor                                               U-12 B-Grubu

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Babaeskispor-Babaeski 39 Gençlikspor                                  U-11 A-Grubu

 

B.KARIŞTIRAN SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 B.Karıştıranspor-Lüleburgaz Atletikspor                               U-12 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.00 Yıldırımspor-Kentspor                                                            U-12 A-Grubu                       KÜÇÜK SAHA

18.15 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Lüleburgazspor                     U-12 A-Grubu                       KÜÇÜK SAHA

 

23 HAZİRAN 2019 PAZAR

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Kentspor-Trakya Fenerspor                                                    U-13 B-Grubu

17.30 Lüleburgazspor-Yıldırımspor                                                  U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

18.45 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Lüleburgaz Atletikspor         U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Vizespor-Kırklareli Doğuşspor                                                           U-11 A-Grubu

 

DEMİRKÖY SENTETİK ÇİM SAHA

17.30 Demirköyspor-Babaeski 39 Gençlikspor                                U-12 B-Grubu

 

24 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Lüleburgaz Atletikspor-Babaeski 39 Gençlikspor                  U-13 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.00 Lüleburgazspor-Yıldırımspor                                                  U-12 A-Grubu                       KÜÇÜK SAHA

18.15 Kentspor-B.Karıştıranspor                                                      U-12 A-Grubu                       KÜÇÜK SAHA

 

VİZE SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Vizespor-Babaeskispor                                                                       U-12 B-Grubu

 

25 HAZİRAN 2019 SALI

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.00 Vizespor-Yıldırımspor                                                            U-13 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.30 Trakya Fenerspor-Kofçaz Serhatspor                                     U-13 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

18.45 Kırklareli Doğuşspor-B.Karıştıranspor                                               U-13 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

 

26 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.30 Lüleburgaz Atletikspor-Trakya Fenerspor                              U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

18.45 Yıldırımspor-Trakya Turgutbey Gençlikspor                          U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

 

 

27 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.00 A1-B4 GALİBİ İLE A2-B3 GALİBİ                                               U-13 PLAY-OFF        YARI FİNAL

18.45 B2-A3 GALİBİ İLE A4-B1 GALİBİ                                               U-13 PLAY-OFF       YARI FİNAL

 

28 HAZİRAN 2019 CUMA

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.30 Babaeski 39 Gençlikspor-Vizespor                                         U-11 A-Grubu

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Lüleburgaz Atletikspor-Trakya Fenerspor                              U-12 A-Grubu                       KÜÇÜK SAHA

 

 

 

 

 

 

Bu haber 573 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter