18 Temmuz 2019 Perşembe
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
29 HAZİRAN-5 TEMMUZ MAÇ PROGRAMI
Spor # 29 Haziran 2019 Cumartesi 07:20

29 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.00 Vizespor-Kırklareli Doğuşspor                                                           U-13 PLAY-OFF        YARI FİNAL

 

LYFA SPOR KOMPLEKSİ YA DA  KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

18.45 Lüleburgaz Atletikspor- A4-B1 GALİBİ                                          U-13 PLAY-OFF       YARI FİNAL

(TRAKYA FENERSPOR KULÜBÜNÜN YARI FİNALE KALMASI HALİNDE MÜSABAKA LYFA SPOR KOMPLEKSİNDE, BABAESKİ 39 GENÇLİKSPOR KULÜBÜNÜN YARI FİNALE HALİNDE MÜSABAKA KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHADA OYNACAKTIR)

 

30 HAZİRAN 2019 PAZAR

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.30 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Lüleburgazspor                     U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

18.45 Trakya Fenerspor-Yıldırımspor                                                          U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

 

1 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ

18.00 U-13 PLAY-FİNAL                                                     (SAHASI BELİRLENECEK)                                              

2 TEMMUZ 2019 SALI

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.00 B.Karıştıranspor-Vizespor                                                      U-12 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

18.45 Lüleburgazspor-Babaeskispor                                                 U-12 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.00 Yıldırımspor-Pehlivanköyspor                                                U-12 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

18.45 Trakya Fenerspor-Kırklareli Doğuşspor                                  U-12 PLAY-OFF       ÇEYREK FİNAL

 

3 TEMMUZ 2019 ÇARŞAMBA

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

17.30 Trakya Turgutbey Gençlikspor-Lüleburgaz Atletikspor         U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

18.45 Lüleburgazspor-Trakya Fenerspor                                          U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

19.00 Babaeskispor-Vizespor                                                                       U-11 A-Grubu

 

4 TEMMUZ 2019 PERŞEMBE

KIRKLARELİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.30 A4-B1 GALİBİ İLE B2-A3 GALİBİ                                               U-12 PLAY-OFF       YARI FİNAL

 

BABAESKİ SENTETİK ÇİM SAHA

17.30 A1-B4 GALİBİ İLE A2-B3 GALİBİ                                               U-12 PLAY-OFF       YARI FİNAL

 

5 TEMMUZ 2019 CUMA

LYFA SPOR KOMPLEKSİ

18.00 Yıldırımspor-L.Burgaz Atletikspor                                        U-11 B-Grubu                        KÜÇÜK SAHA

 

 

Bu haber 536 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter