06 Haziran 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
“Sokak hayvanları konusunda her projeye açığız”
Lüleburgaz # 11 Temmuz 2019 Perşembe 07:11

Haber Merkezi

Altın Patiler Hayvanları Koruma ve Yaşatma Derneği yönetim kurulu ve Lüleburgaz'da yaşayan gönüllülerle bir araya gelmeye devam ediyor.

Merkezi Lüleburgaz'da olan Altın Patiler Derneği üyeleri, geçtiğimiz hafta sonu hayvan dostu işletmelerden biri olan Lokanta Bilakis'te kahvaltı düzenleyerek dernek üyeleri ve gönüllülerle bir araya gelerek Lüleburgaz'da sokaklarda yaşayan hayvanlar hakkında neler yapılabileceği konusunda görüşmeler yaptı.

 Altın Patiler Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Kutlu'nun dernek faaliyetlerini ve derneğin üstlendiği görevleri anlattığı konuşması ile son bulan etkinlikte, Lüleburgaz esnafı, vatandaşlar, resmi kurum ve faaliyet gösteren dernekler ile Lüleburgaz'ın sokaklarında yaşayan hayvanlara çözüm bulunabileceği, bu sürecin herkes için en faydalı şekilde yürütülebileceği, dernek olarak tüm istişare ve projelere açık olunduğu, esnaf ve halktan destek beklendiği belirtildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Emrah Kutlu; “Dernek etkinliklerini sadece hayvan sever ve gönüllülere değil, tüm halkımıza açık olarak düzenlemekte. Altın Patileri ‘altin_patiler_dernegi’ adıyla sosyal medyada da takip ederek duyuruları takip edebilir, mesaj yoluyla sorularınıza cevap bulabilirsiniz” dedi.

 

 

Bu haber 842 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter