06 Haziran 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Belediye vatandaşa soruyor
Lüleburgaz Belediyesi, Bisiklet Festivali'nde sahne alacak ismi belirlemek ve halkın görüşleri doğrultusunda ‘2020-2024 Stratejik Planı’nı hazırlamak amacıyla 2 anket başlattı.
Lüleburgaz # 11 Temmuz 2019 Perşembe 07:12

Haber Merkezi

Lüleburgaz Belediyesi, 30-31 Ağustos-1 Eylül tarihinde gerçekleştireceği Bisiklet Festivali'nde sahne alacak isimleri belirlemek ve ‘2020-2024 Stratejik Planı’ hazırlığı öncesinde vatandaş anketi başlattı.

Lüleburgaz Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılan Lüleburgaz Bisiklet Festivali anketinde, 30-31 Ağustos-1 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan festivalde hangi isimleri görmek istedikleri vatandaşlara soruluyor.

Ankette Emre Kaya, Cem Belevi, Gökçe, Feridun Düzağaç, Gece Yolcuları, Gripin, Kolpa, Manga, Pilli Bebek, Pinhani, Seksendört, Umut Kaya, Yüksek Sadakat, Yüzyüzeyken Görüşürüz ve Zakkum şıkları yer aldı.

STRATEJİK PLAN ANKETİ

Lüleburgaz Belediyesi’nin internet sitesinde yayınladığı diğer ankette de ‘2020-2024 Stratejik Planı’ hazırlığı doğrultusunda sorunlar ve iyileştirilmesi istenen hizmetler hakkında vatandaşlara soru yöneltiliyor.

Ankette vatandaşlara, cinsiyet, eğitim durumu, yaş, meslek gibi soruların yanında yaşadıkları mahalle, Lüleburgaz Belediyesi'nin sunduğu hizmetlerden nasıl haberdar oldukları, Lüleburgaz Belediyesince sunulan hizmetlerden memnun olup olmadıkları, Lüleburgaz'ın en önemli 5 sorunu, önümüzdeki 5 yıl içerisinde Lüleburgaz Belediyesi’nin hangi hizmet alanlarına öncelik vermesi gerektiği ve nasıl bir Lüleburgaz hayal ettikleri soruluyor.

 

 

 

Bu haber 1766 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter