06 Haziran 2020 Cumartesi
Bize Ulaşın
Künye
Lüleburgaz
Kırklareli
Edirne
Tekirdağ
Spor
Güncel Gündem
Resmi İlanlar
YAZARLAR
» son dakika haberler
Lüleburgaz 0°C
HABER DETAYI
Konuşulan istifa geldi!
Lüleburgaz Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi İlhan Keskinkaya, görevinden istifa ettiğini açıkladı. Keskinkaya; “Doktor Bülent Önder ile yola çıktım ama olmadı. Yeni seçilen yönetim ile çalışamayacağımı düşündüm” dedi.
Lüleburgaz # 11 Temmuz 2019 Perşembe 07:12

Uğurcan KARAOĞLU

Lüleburgaz Kent Konseyi’nde 3 Temmuz’da yapılan genel kurulun ardından istifa edeceği konuşulan Yürütme Kurulu Üyesi İlhan Keskinkaya kararını verdi.

Gündoğu Mahallesi Muhtarı ve Lüleburgaz Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi İlhan Keskinkaya, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Keskinkaya gazetemize yaptığı yazılı açıklamada, 3 Temmuz’da yapılan genel kurulda diğer başkan adayı Bülent Önder ile yola çıktığını, seçimlerin ardından oluşan mevcut yönetim ile çalışamayacağını düşündüğünü belirterek istifa ettiğini söyledi.

 “ÖNDER İLE YOLA ÇIKTIM AMA OLMADI”

“Lüleburgaz için hayırlısı olsun” diyen Keskinkaya yaptığı açıklamada; “2005 yılından bu yana hiçbir beklenti gözetmeksizin Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nda ve Başkanlıkta görev aldım. Şahsıma verilen oyların sahiplerinden de çok özür diliyorum. Ben Başkan Adayı Doktor Bülent Önder ile yola çıktım ama olmadı” dedi.

“MEVCUT YÖNETİM İLE ÇALIŞAMAYACAĞIMI DÜŞÜNDÜM”

Keskinkaya, açıklamasının devamında; “Yeni seçilen yönetim ile çalışamayacağımı düşündüm ve Yürütme Kurulu’ndaki sandalyemi de işgal etmek istemedim hem de yeni seçilen arkadaşların ‘Lüleburgaz için ne yapabiliriz?’ hayallerini, projelerini hayata geçirmelerini düşünerek, Yürütme Kurulu üyeliğimden istifa ediyorum. Lüleburgaz için hayırlı olsun. Saygılarımla” ifadelerini kullandı. 

 

Bu haber 3091 defa okunmuştur.
YORUMLAR
DİĞER HABERLER
E-Gazete
Yazarlar
Anket
Hava Durumu
Facebook
Twitter